www.svethardware.cz
>
>
>
>

Netgear představuje šest nových síťových produktů

Netgear představuje šest nových síťových produktů
, , aktualita
Pro domácnosti a malé kanceláře jsou určeny nové produkty společnosti Netgear, která se zaměřila především na Powerline, bezdrátové sítě, jejich lepší pokrytí a také na využití mobilních zařízení. Pět ze šesti novinek patří do kategorie...
K oblíbeným
reklama
Pro domácnosti a malé kanceláře jsou určeny nové produkty společnosti Netgear, která se zaměřila především na Powerline, bezdrátové sítě, jejich lepší pokrytí a také na využití mobilních zařízení. Pět ze šesti novinek patří do kategorie Powerline a pak tu je také jeden Wi-Fi router s modemem.

A tím je DGND3700B (na fotografii) pro ADSL2+, který nabízí dvoupásmový provoz Wi-Fi sítě s propustností 300 + 450 Mbps. Router podporuje také cloudovou funkci ReadySHARE Cloud, DLNA, Apple Time Machine, ReadySHARE Printer pro bezdrátový tisk, rodičovské řízení provozu a díky utility Genie pro PC a Mac mohou uživatelé router ovládat, monitorovat provoz a spravovat síť.

Hudební powerline extender XAUB2511 umožní bezdrátově přehrávat hudbu z tabletů a jiných mobilních zařízení, k čemuž využijí reprosoustavu připojenou k extenderu. Uživatelé produktů Apple mohou využít funkci Airplay a pro Android je připravena samostatná aplikace. Dále můžeme extender připojit ke Smart TV, HD set-top boxům, herním konzolím, různým přehrávačům, atd.

Pak tu je Powerline adaptér XAVB5602 schopný přes rozvody elektřiny posílat data rychlostí až 500 Mbps, a určený je tak pro zařízení náročná na datovou propustnost, třeba HDTV s 3D video streamingem, atd. Samotný nabídne dva ethernetové porty. Powerline přístupové body XWNB5602 a XWNB5201 jsou první bezdrátová zařízení Powerline s propustností 500 Mbps přes rozvody a 300 Mbps pomocí Wi-Fi a nakonec tu je univerzální powerline Wi-Fi extender XWNB1601 pro rozšíření signálu.

Všechny novinky mají být v prodeji ještě v tomto roce.

Zdroj: TZ Netgear
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: leden 2020 Doporučené PC sestavy: leden 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek
Matrox začne vyrábět novou řadu grafických karet s čipy NVIDIA Matrox začne vyrábět novou řadu grafických karet s čipy NVIDIA
O společnosti Matrox se poslední dobou moc nemluví. To však neznamená, že by už nyní nevyráběla grafické karty. Zaměřila se na embedded nasazení, přičemž nyní u nové řady karet využije i čipy společnosti Nvidia.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory
Asus si připravil velice zajímavou sadu pro zákazníky, kteří využívají nebo by rádi využívali třímonitorovou sestavu, a to především pro hraní. Trnem v oku jim přitom mohou být hluchá místa daná rámečky monitorů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
CM MasterAir G200P: nízkoprofilové chlazení s ovladačem CM MasterAir G200P: nízkoprofilové chlazení s ovladačem
Cooler Master si pod označením MasterAir G200P připravil nový nízkoprofilový chladič procesorů AMD a Intel. Ten tak zabere na výšku jen několik málo centimetrů a nabídne také ovladač pro své podsvícení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
TSMC věří ve velký úspěch 5nm technologie, navýší náklady o další miliardu USD TSMC věří ve velký úspěch 5nm technologie, navýší náklady o další miliardu USD
Společnost TSMC se blíží k momentu zařazení 5nm procesu do běžné výroby, jak sama nedávno potvrdila. Věří přitom v to, že bude velice úspěšný a rozhodla se k tomu, že na kapitálové náklady určí miliardu dolarů navíc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář