reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Netgear představuje šest nových síťových produktů

10.9.2012, Jan Vítek, aktualita
Netgear představuje šest nových síťových produktů
Pro domácnosti a malé kanceláře jsou určeny nové produkty společnosti Netgear, která se zaměřila především na Powerline, bezdrátové sítě, jejich lepší pokrytí a také na využití mobilních zařízení. Pět ze šesti novinek patří do kategorie...
Pro domácnosti a malé kanceláře jsou určeny nové produkty společnosti Netgear, která se zaměřila především na Powerline, bezdrátové sítě, jejich lepší pokrytí a také na využití mobilních zařízení. Pět ze šesti novinek patří do kategorie Powerline a pak tu je také jeden Wi-Fi router s modemem.

A tím je DGND3700B (na fotografii) pro ADSL2+, který nabízí dvoupásmový provoz Wi-Fi sítě s propustností 300 + 450 Mbps. Router podporuje také cloudovou funkci ReadySHARE Cloud, DLNA, Apple Time Machine, ReadySHARE Printer pro bezdrátový tisk, rodičovské řízení provozu a díky utility Genie pro PC a Mac mohou uživatelé router ovládat, monitorovat provoz a spravovat síť.

Hudební powerline extender XAUB2511 umožní bezdrátově přehrávat hudbu z tabletů a jiných mobilních zařízení, k čemuž využijí reprosoustavu připojenou k extenderu. Uživatelé produktů Apple mohou využít funkci Airplay a pro Android je připravena samostatná aplikace. Dále můžeme extender připojit ke Smart TV, HD set-top boxům, herním konzolím, různým přehrávačům, atd.

Pak tu je Powerline adaptér XAVB5602 schopný přes rozvody elektřiny posílat data rychlostí až 500 Mbps, a určený je tak pro zařízení náročná na datovou propustnost, třeba HDTV s 3D video streamingem, atd. Samotný nabídne dva ethernetové porty. Powerline přístupové body XWNB5602 a XWNB5201 jsou první bezdrátová zařízení Powerline s propustností 500 Mbps přes rozvody a 300 Mbps pomocí Wi-Fi a nakonec tu je univerzální powerline Wi-Fi extender XWNB1601 pro rozšíření signálu.

Všechny novinky mají být v prodeji ještě v tomto roce.

Zdroj: TZ Netgear
reklama