reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Netgear uvádí nový router s Wi-Fi N750 pro náročnější

, , aktualita
Netgear uvádí nový router s Wi-Fi N750 pro náročnější
Společnost Netgear vypouští do světa nový Wi-Fi router WNDR4300, mezi jehož nabídku patří především privátní cloud pro bezpeční přístup k osobním datům, dále zálohování počítačů Mac díky podpoře Apple Time Machine a také bezdrátový tisk...
Netgear uvádí nový router s Wi-Fi N750 pro náročnější
Společnost Netgear vypouští do světa nový Wi-Fi router WNDR4300, mezi jehož nabídku patří především privátní cloud pro bezpeční přístup k osobním datům, dále zálohování počítačů Mac díky podpoře Apple Time Machine a také bezdrátový tisk z mobilních zařízení. To samozřejmě není vše.

Nabídne nám také Wi-Fi N750, jak Netgear nazývá bezdrátovou konektivitu založenou na standardu Wi-Fi 802.11n a dvou pásmech - 2,4 GHz a 5 GHz. V nich dokáže za sekundu přenést až 300 a 450 Mb. Onen privátní cloud je ve skutečnosti starý známý Netgear ReadyShare Cloud, k podpoře Time Machine není co dodat, ale pak tu je také Netgear Genie, čili rozhraní pro snadnou instalaci a zprovoznění routeru (lokalizované do českého a slovenského jazyka včetně nápovědy).

Model WNDR4300 spojuje výhody předchozích WNDR3700, WNDR3800 a WNDR4000. Mezi ty patří ReadySHARE Cloud a Printer, Netgear MyMedia pro správu multimédií v síti, rodičovská kontrola, zprovoznění sítě pro autorizované uživatele, podpora DLNA i QoS, čtyři gigabitové Ethernetové porty a zabezpečení WEP, WPA, WPA2 včetně PSK, WPS, SPI i NAT Firewall a ochrana proti DoS. Obsahuje výkonný 680MHz procesor společně se 128 MB flash paměti a 128 MB RAM. Cena byla stanovena na 3200 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Netgear
Netgear WNDR4300-100PES
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
reklama
reklama