www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nettop Acer AspireRevo 3700 v prodeji v Evropě

Nettop Acer AspireRevo 3700 v prodeji v Evropě
, , aktualita
Minulý týden byl představen v USA a nyní byl jeho prodej zahájen i v Evropě. Výrobcem byl označen jako kompaktní multimediální výkonné zařízení určené především pro surfování po internetu, psaní dokumentů, přehrávání Full HD videa a hraní...
K oblíbeným
reklama
Minulý týden byl představen v USA a nyní byl jeho prodej zahájen i v Evropě. Výrobcem byl označen jako kompaktní multimediální výkonné zařízení určené především pro surfování po internetu, psaní dokumentů, přehrávání Full HD videa a hraní nenáročných her.Disponuje dvoujádrovým procesorem Atom D252, grafickým čipem ION 2 podporujícím DirectX 101, až 4 GB RAM a maximálně 500GB pevným diskem. Nechybí čtečka paměťových karet, gigabitový Ethernet, Wi-Fi 802.11n a výstupy D-sub, HDMI. Předinstalovány jsou Windows 7. Cena tohoto počítače byla stanovena na €399.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek