reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NHKG

Registrace: 21.3.2008
Komentářů: 22, score 1.2
Účast v Expertiádách: 18 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 21.11.2011 s hodnocením +2:
Kombinaci SSD + Black disk absolutně nechápu, obzvláště když tak jsou ty WD Black 2 kousky. Na programy a systém mám SSD a na data si snad koupím jeden velký, tichý nízkootáčkový disk. Vůbec bych Black disk do běžných sestav nedoporučil, ty disky jsou děsně hlučné! I na práci s videem bych radši vzal běžné disky, cena a hluk je u nich o dost nižší a rozdílo ve výkonu je minimální.
Úplně chybí podle mě nejtypičtější sestava co se bude doma skládat ­- levná a herní ­(řekněme 12÷15000Kč­)! Kancelářské a multimediální sestavy se většinou kupují už složené, ale tyhle herní se často skládají, protože lidi co chtějí hrát mají často velmi malé rozpočty.
Volba skříní a desek taky není nejšťastnější a osobně bych nedoporučoval hodně přetaktované edice karet, na fóru se často ozývají lidi, co s nimi mají problémy.
Komentář z 13.3.2012 s hodnocením +1:
Jak pozoruju výběr skříní, tak vidím že se nic nezměnilo. Samé předražené ceníky s ­"UFO­" designem. Použitelných skříní je jako šafránu. Proč je takový problém nabídnout skříň s decentním designem, z kvalitního materiálu, slušného zpracování a dostatkem místa uvnitř na kabely a disky ­- hlavně 5,25 pozice, 3,5 pozice je nanic ­(na SSD velké, na ostatní malé, i 3,5 disk je potřeba kvůli odhlučnění dát do 5,25 pozice­) co by nestála přes 3000Kč?
Lian Li PC­-60FNWX a Corsair Obsidian Series 800D jsou snad jediné solidně navržené skříně ve výběru, bohužel ani v obchodech není z čeho vybírat.
Komentář z 23.11.2011 s hodnocením +1:
2x se v článku píše o přetaktování Intel Pentium Dual­-Core G620 BOX. Jste si tak jistí že to jde? ­(napovím, ubohých 5% když se daří je maximum­) Dále doporučujete AMD Phenom II X4 955. Zkuste se podívat do eshopů, zda ho někde najdete skladem, už se dávno neprodává...
A to jsem ten článek jenom tak proletěl, ani sem ho prakticky nečetl. Osobně momentálně všem doporučuju Intel I3, ale ten ve výčtu pro jistotu nemáte...

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.11.2011 s hodnocením +1:
Výkonově to možná vyjde na stejno, ale kdo by si chtěl hrát s nastavením 2 karet. Crossfire i SLI stále mají mouchy. Navíc dneska jsem zrovna objednal GTX560ti Phantom od Gainwardu za 4370Kč...