Noctua odhalila dva věžovité chladiče NH-U12S a NH-U14S

Noctua odhalila dva věžovité chladiče NH-U12S a NH-U14S
, , aktualita
Rakouská Noctua si připravila dva nové modely procesorových chladičů, které jsou věžovitého typu a jejich označení je NH-U12S a NH-U14S. Je tedy jasné, že jde o jeden menší model pro 120mm ventilátor a pak tu je větší pro 140mm ventilátor,...
K oblíbeným
reklama
Rakouská Noctua si připravila dva nové modely procesorových chladičů, které jsou věžovitého typu a jejich označení je NH-U12S a NH-U14S. Je tedy jasné, že jde o jeden menší model pro 120mm ventilátor a pak tu je větší pro 140mm ventilátor, což jsou konkrétně NF-F12 (recenze) a NF-A15. Oba chladiče také mají mít úzké tělo, díky němuž by uživatel neměl mít problém s využití vysokých modulů operačních pamětí, do jejichž prostoru by tak chladiče neměly zasahovat.

Nový NH-U12S má navazovat na starší model NH-U12P SE2, vybaven je pěti heatpipe, měděnou základnou a hliníkovými žebry. S ventilátorem má rozměry 158 x 125 x 71 a hmotnost 755 gramů. NH-U14S má o jednu heatpipe navíc a díky 140mm ventilátoru má jít dle samotného výrobce o dosud nejvýkonnější jednoventilátorový chladič v jeho nabídce. Jeho rozměry a hmotnost jsou 165 x 150 x 78 mm a 935 gramů.

Oba využívají ověřený montážní systém SecuFirm2 a teplovodivou pastu NT-H1. Noctua na ně poskytuje šestiletou záruku a cenu stanovil na 60 euro za NH-U12S a 70 euro za NH-U14S.

Zdroj: TZ Noctua
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře