reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Noctua ohlásila tři nové 140mm ventilátory

, , aktualita
Noctua ohlásila tři nové 140mm ventilátory
Noctua dále rozšiřuje svou nabídku ventilátorů a nyní se dočkali i zájemci o koupi 140mm modelů, pro něž budou od této firmy připraveny hned tři nové modely - NF-A14 FLX, NF-A14 ULN a NF-A15 PWM. Ty mají ve výbavě stejně jako nedávno uvedené...
Noctua ohlásila tři nové 140mm ventilátory
Noctua dále rozšiřuje svou nabídku ventilátorů a nyní se dočkali i zájemci o koupi 140mm modelů, pro něž budou od této firmy připraveny hned tři nové modely - NF-A14 FLX, NF-A14 ULN a NF-A15 PWM. Ty mají ve výbavě stejně jako nedávno uvedené modely A rámečky AAO vybavené gumovými podložkami a také tzv. Flow Acceleration Channels pro lepší aerofynamiku. Chybět samozřejmě nebudou ani firemní ložiska SSO2, právě díky nimž si Noctua dovolí dávat na tyto ventilátory šestiletou záruku.

Model A15 se od zbylých dvou liší tím, že má kulatý rámeček a montážní otvory se stejnou roztečí jako mají 120mm ventilátory, k čemuž ještě podporuje řízení otáček pomocí PWM na 300 až 1200 RPM. Zbylé dva už jsou čistě 140mm modely a přicházejí ve verzích FLX a ULN s otáčkami 1200/1050/900 nebo 800/650 díky adaptérům LNA či ULNA.

Dále můžeme zmínit vlastnosti pojmenované jako Stepped Inlet Design a Inner Surface Microstructures. Obě mají za úkol zlepšit poměr výkonu a hlučnosti. Všechny tři nové ventilátory také mají vydržet pracovat po dobu alespoň 150000 hodin, což je o mnoho déle, než kolik pokrývá záruka.

Zdroj: TZ Noctua
reklama
reklama
reklama