www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Notebook Asus U24E přichází do USA

Notebook Asus U24E přichází do USA
, , aktualita
Poté co byl tento přenosný počítač řadící se díky svým rozměrům mezi ultrabooky představen v Japonsku, bude nyní jeho prodej zahájen i v USA. Asus U24E je 13,3palcový a používá dvoujádrový procesor Core i7 druhé generace. Je jen 19 mm tlustý...
K oblíbeným
reklama
Poté co byl tento přenosný počítač řadící se díky svým rozměrům mezi ultrabooky představen v Japonsku, bude nyní jeho prodej zahájen i v USA. Asus U24E je 13,3palcový a používá dvoujádrový procesor Core i7 druhé generace.
Je jen 19 mm tlustý a jeho hmotnost je 1,44 kg. Vybaven je lehkým nicméně odolným hliníkovým šasi, které snese i každodenní přenášení. Přítomna je technologie Super Hybrid Engine pro prodloužení výdrže baterie a technologie NVIDIA Optimus. Díky nim by použitá 6článková baterie měla vydržet pohánět tento notebook až 10 hodin.
Konkrétně je zde dvoujádrový Core i7 2670M fungující na 2,7GHz, 4 GB DDR3 paměti, 500GB pevný disk, 13,3palcový displej s rozlišením 1366 x 768 pixelů a integrovaný grafický čip Intel HD. Nechybí ani 0,3Mpx webkamera, čtečka karet 5v1, čip Wi-Fi, Bluetooth, porty USB 2.0, USB 3.0, výstup HDMI a audio technologie SRS Premium Sound.

Použit je operační systém Windows 7 Professional v 64bitové edici. Cena notebooku Asus U24E byla na americkém trhu stanovena na $829.

Zdroj: PCLaunches.com
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek