Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Notebooky MSI GT60 a GT70 se síťovkou Killer E2200

30.4.2012, Jan Vítek, aktualita
Notebooky MSI GT60 a GT70 se síťovkou Killer E2200
Společnost MSI v březnu představila nové notebooky GT60 a GT70, ale rozhodla se nám informace o nich dávkovat, a nyní tak můžeme předat novou porci informací, kterých však moc není. Tyto notebooky mají být dle sdělení firmy prvními na světě,...
Společnost MSI v březnu představila nové notebooky GT60 a GT70, ale rozhodla se nám informace o nich dávkovat, a nyní tak můžeme předat novou porci informací, kterých však moc není. Tyto notebooky mají být dle sdělení firmy prvními na světě, které využijí síťové karty Killer E2200, která umožní řízení provozu po síti, aby upřednostnila ty packety, které mají na místo určení dorazit co nejdříve. Ve výsledku by se tak měli hráči online her těšit z nižšího zpoždění. Visual Bandwidth Control zobrazí všechny spuštěné aplikace, které využívají síť a my si budeme moci pomocí posuvníku upravit nastavení šířky pásma pro každou z nich.
MSI GT60 a GT70


Dále se dozvídáme o MSI Super RAID využívající dvě SSD zapojená v jednom poli RAID 0 (striping) pro zvýšení výkonu. Jedná se o 64GB SSD s rozhraním mSATA, které mají patřit do 3. generace, takže se můžeme těšit na výkon přesahujících 900 MB/s, tedy v ideálním případě.

Co se týče grafického výkonu, pak se můžete těšit na NVIDIA GeForce GTX 670M s podporou PhysX, DirectX 11 nebo Optimus, dále tu budou reproduktory Dynaudio a THX TruStudioPro (jako obvykle), klávesnice od SteelSeries a matný displej s rozlišením 1920 x 1080.

Aktualizace: V další tiskovce se MSI rozhodlo přinést další mikrodávku informací a zveřejnilo, že plánuje také notebooky GE60 a GE70 se stejnými grafikami, novými CPU Intel i klávesnicemi SteelSeries.

Zdroj: TZ MSI