reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nová generace zařízení pro ochranu napájení

8.2.2000, Petr Klabazňa, zpráva
Nová generace zařízení pro ochranu napájení
Společnost Powerware a COmpaq začaly společně vyvíjet
Slough, UK, leden 2000—Společnost Powerware Corporation, jeden ze špičkových poskytovatelů technologie pro zajištění nepřetržitého napájení zařízení elektrickou energií, oznámila dohodu se společností Compaq Computer Corporation o společném vývoji nové generace těchto zařízení. Nový produkt, jež má být na trhu v první polovině roku 2000, bude založen na rodině produktů pro zabezpečení nepřetržitého napájení od společnosti Compaq, přičemž se bude vyznačovat robustnějšími funkcemi a lepšími možnostmi správy, ať již se jedná o zařízení pro střední podniky nebo o datová centra.

Toto oznámení je výsledkem osm let trvající spolupráce, která využívá technologii od společnosti Powerware jako základu pro vytvoření modernějšího hardware pro správu elektrického napájení a softwarových řešení pro uživatele výrobků Compaq. “Tato dohoda dále upevňuje naše dlouhodobé svazky se společností Compaq a představuje vynikající odrazový můstek pro další dodávky špičkové linie produktů pro ochranu elektrického napájení v tomto novém tisíciletí,“ řekl Joe Yeagley, ředitel pro velké globální zákazníky pro oblast EMEA.

Těsná spolupráce se společností Powerware nám umožňuje rychle reagovat na potřeby našich zákazníků při zabezpečení nepřetržitého chodu jejich zařízení, neboť společně vyvíjíme prostředky pro správu elektrické energie a zabezpečení její nepřetržité dodávky, které podporují řešení NonStop eBusiness od společnosti Compaq,” řekl Jeff Jenkins, ředitel marketingu divize produktů pro ukládání dat od společnosti Compaq.


Tisková zpráva Powerware Corporation
reklama