www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nová mechanická herní klávesnice Tesoro Colada Saint G3NL

Nová mechanická herní klávesnice Tesoro Colada Saint G3NL
, , aktualita
Společnost Tesoro, jejíž klávesnice už nejsou na našem trhu tak neznámé, si připravila nový model herní mechanické klávesnice Colada Saint G3NL využívající hliníkové tělo. Nabídne nám celkem 103 kláves v klasickém rozložení, ale s možností...
K oblíbeným
reklama
Společnost Tesoro, jejíž klávesnice už nejsou na našem trhu tak neznámé, si připravila nový model herní mechanické klávesnice Colada Saint G3NL využívající hliníkové tělo. Nabídne nám celkem 103 kláves v klasickém rozložení, ale s možností vytvářet makra

Její přední panel je z broušeného hliníku se stříbrno-šedým zbarvením. Pod čepičkami kláves pak v základní verzi najdeme dobře známá tlačítka Cherry MX Red, jež nabízí lineární stisk s odporem 45 gramů, zdvihem 4 mm, přičemž pro aktivaci stačí zajet pouze do poloviční hloubky.

Klávesy jsou také bíle podsvíceny, přičemž nabídnou šest stupňů intenzity tohoto podsvícení (4 + 2 u vybraných kláves na "Game Zone"). Elektronika pak má zajistit plný N-key rollover i přes rozhraní USB, takže se nemusíme starat o to, kolik najednou stisknutých kláves je tento model schopen zaznamenat.

Dále tu máme dvouportový hub s rozhraním USB 2.0/1.1 a také možnost do klávesnice přivést audio pro zapojení headsetu, takže ta v podstatě poslouží jako prodlužovací adaptér. Volitelně budeme moci zapojit také přídavné napájení pro případ, že bychom chtěli do jejích portů USB zapojovat zařízení náročná na energii, což jsou typicky externí pevné disky .

Celkové rozměry klávesnice jsou 444 x 206 x 44 mm, hmotnost 1,56 kg a cena se má pohybovat kolem 4500 Kč. A dle zprávy se má lišit dle použitých tlačítek Cherry MX, takže verze Red nebude jediná na výběr. A ten vypadá skutečně dobře, protože i u nás budou k dispozici verze s tlačítky Red, Blue, Black a Brown, přičemž dle Heureky je ve všech obchodech prozatím stejná (viz dole).

Zdroj: techPowerUp

Tesoro Colada Saint Cherry MX
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů