Nová řada skříní v podání Cooler Master

Nová řada skříní v podání Cooler Master
, , aktualita
Společnost Cooler Master si připravila dvě skříně, které tvoří základ nové řady s prostým označením N. Jedná se o modely N300 a N500 lišící se především svými celkovými rozměry. Skříň N300 je má 190 x 426 x 491,5 mm a hmotnost 5,2 kg, zatímco...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cooler Master si připravila dvě skříně, které tvoří základ nové řady s prostým označením N. Jedná se o modely N300 a N500 lišící se především svými celkovými rozměry. Skříň N300 je má 190 x 426 x 491,5 mm a hmotnost 5,2 kg, zatímco rozměry N500 jsou 200 x 464,5 x 481 mm a hmotnost 5,9 kg.

Obě skříně si jsou jinak velmi podobné, tedy až na zpracování interiéru, respektive diskových šachet v něm. Podporují základní desky Micro ATX a ATX, nabídnou dvě a tři mechanikové pozice (N300 a N500) a sedm a čtyři diskové pozice. Na předním panelu mají oba modely dva porty USB 3.0 a dva audio porty.

O chlazení se postarají 120mm a 140mm ventilátory vepředu, dole, vzadu, nahoře i v bočnici, takže tu máme opět skříně typu řešeto. V obou případech je pak výrobce vybavil předním a zadním 120mm ventilátorem SickleFlow. Díky rozměrům a uspořádání interiéru pak model N300 podporuje až 320 mm dlouhé karty a 164 mm vysoký procesorový chladič, což je v případě N500 405 mm a 162 mm.

Zdroj: TZ Cooler Master
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů