www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nová skříň Antec P280 v prodeji

Nová skříň Antec P280 v prodeji
, , aktualita
Společnost Antec oznámila, že na trhu je již dostupná její nová počítačová skříň P280, která pokračuje v sérii modelů Performance One. Využívá bočnice vyrobené z oceli a polykarbonátu, které slibují tlumení hluku, trojvrstvá dvířka sloužící...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec oznámila, že na trhu je již dostupná její nová počítačová skříň P280, která pokračuje v sérii modelů Performance One. Využívá bočnice vyrobené z oceli a polykarbonátu, které slibují tlumení hluku, trojvrstvá dvířka sloužící stejnému účelu a také dnes již běžné silikonové podložky pro tlumení vibrací od pevných disků.

Antec P280 podporuje i základní desky formátu XL-ATX a hostit může až čtyři grafické karty. Pro montáž 5,25" mechanik nebudeme potřebovat šroubovák ani jiné nástroje, do 3,5" šachet se mohou instalovat i 2,5" SSD a mezi pravou bočnicí a trayem jsou velkorysé 3 cm volného prostoru pro uložení kabelů. Ty budeme moci protáhnout skrz celkem šest otvorů.

Dále Antec nezapomněl na prachové filtry uložené v přední části a pod napájecím zdrojem, ovšem více toho o P280 neprozradil a na webových stránkách jsou specifikace v tuto dobu prázdné. Alespoň že prozradil cenu, která bude ve Velké Británii 120 GBP.

Zdroj: TZ Antec
reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková