Nové Call of Duty: boty na zem a flintu do ruky

Nové Call of Duty: boty na zem a flintu do ruky
, , aktualita
Společnost Activision včera večer představila další díl série Call of Duty, která nás už nepožene dále do budoucnosti, ale právě naopak, ke kořenům celé série. Těšit se máme na hratelnost, která odmění dobrou práci při míření.
K oblíbeným
reklama
Z uvolněného traileru je zřejmé i to, že opět půjde o operace Americké armády v Evropě za 2. světové války a stejné bude i hlavní téma: Operace Overlord, čili vylodění spojenců v Normandii. Hru mají na svědomí konkrétně Sledgehammer Games a šéf tohoto studia prozradil, že multiplayer nabídne opět rychlou akci pěšáků a celá hra odmění dobrou práci při míření a strategii, přičemž chybět nebudou ani jisté inovace, které nabídnou lepší zážitek z hraní.

Co se týče kampaně pro jednoho hráče, hlavním hrdinou bude vojín "Red" Daniels (hraje jej Josh Duhamel), mladý rekrut, kterého bude doprovázet nejlepší kamarád Robert Zussman (Jonathan Tucker). Jejich jednotka se bude probíjet bojišti Francie, podívá se také do osvobozené Paříže, dále do Belgie. Spolupracovat budeme s francouzskými povstalci a jejich velitelem Rosseauem a také s britskou výzvědnou službou.

Nová Call of Duty WWII bude k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One od 3. listopadu a na více informací především o multiplayeru se můžeme těšit na E3 2017, které proběhne uprostřed června. Pak se nezapomnělo ani na speciální herní režim kooperace, kde nebudou chybět zombíci.


Zdroj: CoD WWII

reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
Včera, aktualita, Jan Vítek