reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Nové MacBook Pro se vzhledově přiblíží k MacBook Air

, , aktualita
Nové MacBook Pro se vzhledově přiblíží k MacBook Air
Později v tomto roce se máme dočkat nové generace mobilních počítačů MacBook Pro, které tvoří páteř této kategorie u společnosti Apple. Dle nejnovějších zpráv mají přitom tyto počítače více vypadat jako MacBook Air, což by znamenalo jejich...
Nové MacBook Pro se vzhledově přiblíží k MacBook Air
Později v tomto roce se máme dočkat nové generace mobilních počítačů MacBook Pro, které tvoří páteř této kategorie u společnosti Apple. Dle nejnovějších zpráv mají přitom tyto počítače více vypadat jako MacBook Air, což by znamenalo jejich značné zeštíhlení a v tom můžeme vidět reakci na nastupující počítače Ultrabook, které prosazuje na trhu Intel.
ilustrační obrázek


Intel se také již chystá přijít na trh s novou generací procesorů Ivy Bridge, která nahradí současné Sandy Bridge. Přinést mají sice podobný výkon, ale díky pokročilejšímu výrobnímu procesu sníženou spotřebu energie, což je základním předpokladem pro to, aby se mohly využít i v tenkých noteboocích, jejichž chlazení nemůže být tak účinné.

Očekávat bychom tedy mohli minimálně srovnatelný výkon s dnes dostupnými MacBook Pro, přičemž Apple zde může využít své zkušenosti získané výrobou modelu Air, který byl ve své době pro výrobce PC notebooků z hlediska rozměrů nedostižný. V základní výbavě ale již nebudou optické mechaniky ani pevné disky, které nahradí SSD v kombinaci s iCloud. K dispozici pak mají být klasické velikosti obrazovek, tedy i 15" a 17" verze.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama