reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Nové modely HP All-in-One pro malé firmy

, , aktualita
Nové modely HP All-in-One pro malé firmy
Hewlett-Packard začala dodávat na trh dva nové počítače typu vše v jednom, které jsou určeny pro malé firmy. Jedná se o modely HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One a HP Business PC Pro 3420, které se mají podílet na celosvětovém rozšiřování...
Nové modely HP All-in-One pro malé firmy
Hewlett-Packard začala dodávat na trh dva nové počítače typu vše v jednom, které jsou určeny pro malé firmy. Jedná se o modely HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One a HP Business PC Pro 3420, které se mají podílet na celosvětovém rozšiřování své kategorie (firemní AIO), která má dle IDC vzrůst na celkovém trhu s AIO počítači z 9,9 na 15,7 procent v příštích 12 měsících .


HP TouchSmart Elite 7320

HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Business PC slibuje elegantní design, vertikální nastavení obrazovky až do úhlu 30 °, úhlopříčku 21,5" s rozlišením Full HD a LED podsvícením a procesory Sandy Bridge (Core i3/i5/i7). Pro dotykové ovládání poslouží software HP TouchSmart Suite a nechybí ani program zákaznické podpory Elite Support. V prodeji bude od října tohoto roku od 10590 Kč bez daně.


HP Pro 3420

HP Pro 3420 All-in-One má být funkční hned po vybalení a poslouží především pro virtuální spolupráci, k čemuž je vybaven webkamerou a reproduktory Premium Stereo. Jeho obrazovka má 20" a založen je na procesorech Core i3, až 8GB paměti a 2TB disku. Najdeme u něj také nástroj HP ProtectTools pro zabezpečení. Na trh se dostane také v říjnu s cenou od 13090 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ HP
reklama
reklama
reklama