www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nové počítačové zdroje od společnosti EVGA

Nové počítačové zdroje od společnosti EVGA
, , aktualita
Společnost EVGA oznámila vydání dvou nových zdrojů spadajících do kategorie 80 PLUS Gold. Přestože ceny nových modelů budou nižší, nabízená kvalita, záruka a vlastnosti zdrojů budou na úrovni oceňované řady GS počítačových zdrojů.
K oblíbeným
reklama
EVGA přichází na trh se dvěma novými počítačovými zdroji označenými EVGA SuperNOVA 650 GS a 550 GS. Tyto nové typy budou tvořit cenově dostupné varianty modelů z vynikající řady zdrojů GS.
Oba zdroje patří do kategorie 80 PLUS Gold. Tato kategorizace byla zavedena ve Spojených státech z důvodu odlišení zdrojů s lepší účinností, a tedy nižší spotřebou elektrické energie. Už sám název 80 PLUS napovídá, že jejich účinnost je lepší než 80 procent. Pro lepší přehlednost pak byly stanoveny i podkategorie Bronze, Silver, Gold, Platinum a Titanium. U klasifikace 80 PLUS Gold se jedná o účinnost lepší než 90 % při napájení 230 V a zatížení zdroje 50 %.

Nabízené zdroje jsou navíc při malé zátěži zcela tiché. Dále je možné zapnout ECO mód, který při malé nebo střední zátěži zapíná ventilátor pouze v případě potřeby. Pro minimální hlučnost aktivního chlazení byla navíc použita ložiska vyrobená z materiálu Teflon Nano-Steel.

Své nové zdroje nabízí EVGA v modulárním provedení pro snadnou montáž, s efektivním chlazením díky usměrnění vzduchu a s lehce připojitelnou kabeláží. Zdroje jsou schopné poskytnout na svém 12V výstupu proud až 54 A, resp. 45 A pro nižší model.

Ačkoli počítačové zdroje míří k nižším prodejním cenám, byly pro jejich konstrukci použity kvalitní součástky, například kondenzátory od společnosti Japanese Nippon Chemi-con a firma EVGA se snaží podepřít kvalitu svých výrobků i nabízenou pětiletou zárukou.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách
Společnost WD rozšiřuje nabídku pevných disků pro NASy řady Red Pro o další dva modely. Doposud bylo maximem 14 TB, nově však bude možné koupit i varianty s vyššími kapacitami 16 TB a 18 TB.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem
Blackstone je další ze společností a týmů vědců, kde se zkouší využití 3D tisku při výrobě akumulátorů. V tomto případě by mělo jít o solid-state akumulátory, tedy ty s pevným elektrolytem, které zajišťují větší bezpečnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala