www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nové počítačové zdroje od společnosti EVGA

Nové počítačové zdroje od společnosti EVGA
, , aktualita
Společnost EVGA oznámila vydání dvou nových zdrojů spadajících do kategorie 80 PLUS Gold. Přestože ceny nových modelů budou nižší, nabízená kvalita, záruka a vlastnosti zdrojů budou na úrovni oceňované řady GS počítačových zdrojů.
K oblíbeným
reklama
EVGA přichází na trh se dvěma novými počítačovými zdroji označenými EVGA SuperNOVA 650 GS a 550 GS. Tyto nové typy budou tvořit cenově dostupné varianty modelů z vynikající řady zdrojů GS.
Oba zdroje patří do kategorie 80 PLUS Gold. Tato kategorizace byla zavedena ve Spojených státech z důvodu odlišení zdrojů s lepší účinností, a tedy nižší spotřebou elektrické energie. Už sám název 80 PLUS napovídá, že jejich účinnost je lepší než 80 procent. Pro lepší přehlednost pak byly stanoveny i podkategorie Bronze, Silver, Gold, Platinum a Titanium. U klasifikace 80 PLUS Gold se jedná o účinnost lepší než 90 % při napájení 230 V a zatížení zdroje 50 %.

Nabízené zdroje jsou navíc při malé zátěži zcela tiché. Dále je možné zapnout ECO mód, který při malé nebo střední zátěži zapíná ventilátor pouze v případě potřeby. Pro minimální hlučnost aktivního chlazení byla navíc použita ložiska vyrobená z materiálu Teflon Nano-Steel.

Své nové zdroje nabízí EVGA v modulárním provedení pro snadnou montáž, s efektivním chlazením díky usměrnění vzduchu a s lehce připojitelnou kabeláží. Zdroje jsou schopné poskytnout na svém 12V výstupu proud až 54 A, resp. 45 A pro nižší model.

Ačkoli počítačové zdroje míří k nižším prodejním cenám, byly pro jejich konstrukci použity kvalitní součástky, například kondenzátory od společnosti Japanese Nippon Chemi-con a firma EVGA se snaží podepřít kvalitu svých výrobků i nabízenou pětiletou zárukou.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů