reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nové produkty společnosti Powerware na výstavě CeBIT 2000

9.2.2000, Petr Klabazňa, zpráva
Nové produkty společnosti Powerware na výstavě CeBIT 2000
Klasifikační systém produktů 3-5-9 usnadňuje zákazníkům výběr vhodného typu řešení.
Slough, UK, 31. leden 2000—Společnost Powerware předvede na výstavě CeBIT 2000 (Hanover, 24.února -1.března 2000) jedny z nejpokrokovějších řešení po ochranu napájení, jež jsou v současnosti k dispozici.

Společnost Powerware zavedla revoluční klasifikaci produktů 3-5-9. Tento klasifikační systém produktů usnadňuje zákazníkům výběr vhodného typu řešení pro ochranu vstupního napájení pomocí referenčního čísla, které odpovídá typům problémů v rozvodné síti, jež toto zařízení řeší.

Nepřerušitelný zdroj elektrického napájení (UPS) 5115 od společnosti Powerware , který má na výstavě CeBIT premiéru, je funkčně bohatý, line interaktive UPS vhodný pro ochranu vysoce výkonných PC a malých serverů v prostředí počítačových sítí. UPS Powerware 5115 se dodává ve čtyřech výkonnostních třídách (500 VA, 750 VA, 1000 VA a 1400 VA) a standardně nabízí až pět minut zálohovacího času. Jednotka je velice kompaktní (šířka 150, hloubka 240 a 185 výška u 500 VA modelu). Předností UPS je patentovaná technologie
ABM™ (Advanced Battery Management), jejíž součástí je řízené dobíjení akumulátorů, které zvyšuje akumulátorů životnost až o 50 % a možnost zjištění až 60 dní předem doběh jejich životnosti. Mezi ostatní výhody této UPS patří rychlé nabíjení akumulátorů, svépomocí vyměnitelné akumulátory a software pro shutdown počítačů.

Na výstavě bude také možno shlédnout UPS Powerware 9305, nový třífázový UPS, který splňuje potřeby organizací vyžadujících vysoce výkonnou centralizovanou ochranu aplikací, jakými jsou serverové sály a serverové farmy. UPS, který je z důvodu maximální spolehlivosti a efektivnosti vybaven online technologií s dvojitou konverzí, je k dostání ve výkonnostních rozsazích od 7,5 do 60 kVA. Tyto jednotky jsou mimo jiné zajímavé převratnou technologií Hot Sync od společnosti Powerware, která zajišťuje, že dva UPS mohou pracovat současně v síti a zajistit tak nezbytnou redundanci pro případ nasazení, kdy nemůže být tolerováno selhání systému. Systém používá bezdrátové propojení, které umožňuje realizovat distribuované řízení systému.

Všechny UPS jsou kompletovány s cenami ověnčeným programovým vybavením pro shutdown počítačů LanSafe III od společnosti Powerware.

“Ať již se jedná o jakékoliv potřeby a požadavky nebo o jakýkoliv sektor, společnost Powerware má připravené řešení,“ řekl Jorma Mannerkoski, ředitel produktů od společnosti Powerware. “Vezměme si například Powerware 9305. Tento tahoun nabízí největší účinnost ve své třídě a je ideální pro ochranu napájení provozně náročných životně důležitých aplikací, jakými jsou např. serverové farmy, kde selhání v napájení prostě nastat nesmí. Naším cílem je umožnit zákazníkům výběr zařízení pro ochranu napájení tak snadno, jak jen je to možné a přitom jim dát jistotu, že se nemusí obávat problémů způsobených napájením svých zařízení z elektrické rozvodné sítě.”


Tisková zpráva Powerware
reklama