www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nové skříně od Antec

Nové skříně od Antec
, , aktualita
Společnost Antec oznámila update několika svých počítačových skříní. Modernizace se dotýká modelů Performance One Series P183, Performance One Series P193, Gaming Series Hundred Two a Hundred Twelve. Mezi hlavní novinky patří přední I/O...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec oznámila update několika svých počítačových skříní. Modernizace se dotýká modelů Performance One Series P183, Performance One Series P193, Gaming Series Hundred Two a Hundred Twelve. Mezi hlavní novinky patří přední I/O panel s rozhraním USB 3.0 a vnitřní pozice pro disky o velikosti 2,5“. Ostatní specifikace jsou víceméně stejné jako dříve.


Skříň P183 V3 se chlubí rozměry 514 x 205 x 507 mm. Přední dvířka se otevírají až od úhlu 270 stupňů. O chlazení se postará dvojice TriCool ventilátorů s průměrem 120 mm. Jeden je umístěn v přední části a druhý v zadní. Model P193 V3 má rozměry 514 x 241 x 590 mm a stejná přední dvířka jako předchozí model. Oproti modelu P183 V3 je vybaven celkem čtyřmi ventilátory. Vzadu nalezneme model TriCool s velikostí 120 mm. Na vrchní straně jsou umístěny dva 120 mm velké ventilátory TriCool. Na boku je klasický ventilátor o průměru 200 mm.


Model Nine Hundred Two V3 disponuje rozměry 493 x 218 x 472 mm a o jeho chlazení se stará čtveřice ventilátorů. Na zadní straně je 120 mm TriCool, na vrchní 200 mm TriCool a vzadu dvojice 120 mm klasických ventilátorů. Twelve Hundred V3 má rozměry 582 x 213 x 513 mm. Je vybaven celkem pěsti ventilátory s průměrem 120 mm. Vzadu jsou umístěny dva, vepředu tři. Na vrchní straně je ventilátor s velikostí 200 mm.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400 SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400
Společnost SK Hynix pohovořila více o svých modulech DDR5. Ty by chtěla masově vyrábět už letos a počítá se s opravdu velmi vysokými rychlostmi. V plánu jsou do budoucna čipy podporující až DDR5-8400.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek