www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nové SSD od Super Talent

Nové SSD od Super Talent
, , aktualita
Výrobce pevných disků, společnost Super Talent, zveřejnil detaily o dvou nových řadách SSD. Konkrétně se jedná o modely DuraDrive ET2 (2,5“) s PATA rozhraním a DuraDrive ZT2 (1,8“) s rozhraním ZIF. Nové modely budou založeny na MLC (multi-level-cell)...
K oblíbeným
reklama
Výrobce pevných disků, společnost Super Talent, zveřejnil detaily o dvou nových řadách SSD. Konkrétně se jedná o modely DuraDrive ET2 (2,5“) s PATA rozhraním a DuraDrive ZT2 (1,8“) s rozhraním ZIF.Nové modely budou založeny na MLC (multi-level-cell) a SLC (single-level-cell) NAND flash paměťových čipech. Teploty, za kterých mohou být disky v provozu jsou -40ºC až 85ºC. Maximální rychlost čtení/zápisu dat činí 125/110 MB/s.

Super Talent DuraDrive ET2 a DuraDrive ZT2 se objeví na trhu koncem tohoto měsíce. Výrobce zatím nezveřejnil ceny.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let Influencer chtěl tak zoufale doménu, že skončil ve vězení na 14 let
Rossi Lorathio Adams II, známý na sociálních sítích také jako Polo, to trochu přehnal se svou snahou o převzetí zabrané internetové domény. Objednaný útok na vlastníka domény mu vynesl 14 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků Umělá inteligence NVIDIE tvoří 3D objekty z 2D snímků
Na světlo světa se už dostala řada různých druhů umělé inteligence, v jejichž případě jeden neví, zda by měl tvůrcům děkovat, anebo se začít obávat o svou práci. Nyní to mohou řešit 3D grafici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší Herní LCD AOC CU34G2: rychlý a rychlejší
Společnost AOC si připravila dva velice podobné herní monitory CU34G2 a CU34G2X. Ty bychom od sebe na první pohled těžko rozeznali, a tak se můžeme podívat do specifikací, které říkají že CU34G2X je o chlup lepší. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší? AMD vypustí do světa Adrenalin 2020, co přináší?
Včera jsme se krátce podívali na dvě novinky, které mají nabídnout nové ovladače Adrenalin od společnosti AMD. Jednak to je Integer Scaling, díky němuž AMD dorovná nabídku konkurence, ale pak i Radeon Boost.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC ASRock Radeon RX 5600 se 6 GB paměti se ukázaly u ECC
Server VideoCardz nedávno vypustil do světa zprávu, že brzy v příštím roce máme ještě očekávat nástup grafických karet Radeon RX 5600 a přinejmenším verze XT. Ta by měla zaplnit místo mezi RX 5500 a 5700. 
Včera, aktualita, Jan Vítek