Nové vodní chladiče NZXT Kraken nabídnou displej v procesorovém bloku

Nové vodní chladiče NZXT Kraken nabídnou displej v procesorovém bloku
, , aktualita
Společnost NZXT si připravila nové vodní chladiče Kraken, a sice sérii X-3 a také Z-3. Právě modely Z-3 budou mít ve svém vodním bloku/pumpě integrovaný také displej, na němž si budeme moci zobrazovat třeba animovaný gif. 
K oblíbeným
reklama
Vodní chladiče Kraken patří mezi AIO, čili jde o již připravené modely s uzavřeným a napuštěným okruhem, které stačí pouze zapojit a zapnout. Kraken X-3 a Z-3 tak budou tvořit nabídku firmy NZXT pro tento rok, přičemž Z-3 bude obsahovat modely Kraken Z63 a Z73 a X-3 zase modely Kraken X53, X63 a X73. 
 
 
Chladiče Kraken X-3 mají blok, který využívá jistý "rotating infinity mirror design" a co to znamená, to nejlépe ukáže doprovodné video. Zkrátka jde o obíhající světlo, které díky zrcadlům vypadá, jako by pokračovalo do hloubi samotného bloku. Modely Kraken Z-3 pak mají namísto toho zmíněný LCD displej, a to s průměrem 60 mm. Je plně barevný, ovládat jej budeme pomocí NZXT CAM a jeho možnosti také ukáže následující video. 
 
 
Co se týče výkonu, ten se bude odvíjet především od velikosti radiátoru, přičemž série Z-3 má k dispozici 280mm a 360mm verze, zatímco X-3 má radiátory velikostí 240 mm, 280 mm a 360 mm. Výrobce k nim dodává příslušné ventilátory řady Aer P optimalizované pro použití na radiátorech, což by tak mělo znamenat, že budou schopny vyvinout vysoký statický tlak pro účinné profouknutí jemného žebroví. 
 
 
Kompatibilita je zajištěna s moderními paticemi včetně LGA 1151 a AM4. Ceny jsou následující: 
 
  • Kraken X53 (240mm AIO cooler): $129,99 USD
  • Kraken X63 (280mm AIO cooler): $149,99 USD
  • Kraken X73 (360mm AIO cooler): $179,99 USD
  • Kraken Z63 (280mm AIO cooler): $249,99 USD
  • Kraken Z73 (360mm AIO cooler) $279,99 USD
Zdroj: NZXT


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře