reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

novotny999

Registrace: 3.7.2019
Komentářů: 5, score 4.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 3.7.2019 s hodnocením +6:
Steam co vím investuje do VR platforem, do technologií a v obchodě dělá akce a dodatečné služby, ať už recenze, ať už hodnocení, diskuze ­(které mimochodem museli využívat Epičáci k tomu, když sami měli na jejich platformě se hrou problémy­), steam overlay a další. Jako nejsem z těch co by chtěli bránit steam tak zarputile, přeci jen konkurence je dobrá, ale jen zdravá konkurence. Epic žádnou zdravou konkurenci nevytváří, jeho obchod je minimální, nenabízí nic víc než jen koupi her ­(a i to v minulosti nefungovalo správně­), uplácí vývojáře a influencery, kdežto zákazníci nemají nic navíc, jen příslib toho že hry prý mohou zlevnit když epic dává vývojářům větší část koláče ­(ale hry stejně stojí to samé­), navíc to vyjádření že se to s shenmue, kdy bylo vyjádření že bude dostupné i na steamu a najednou je to jen další exkluzivita nebude opakovat? To stejné bylo u metra kdy využili reklamu steamu jen aby si něco dokázali. Tohle vážně není zdravá konkurence a nevěřím tomu že ani steam ani epic něco v budoucnu na svém chování změní, vždyť epic se chová jak terorista a steam asi má politiku teroristům neustupovat. A proč by taky měl, steam prostě funguje, což epic nemůže vždy zaručit. Já jen doufám že epic brzy skončí a místo něj nastoupí někdo, kdo hráčům, tedy těm co budou na této platformě utrácet svoje peníze a tím i pomáhat v jejím rozvoji nabídne cukrovou ratolest a ne jen bič bez možnosti výběru.
Komentář z 3.7.2019 s hodnocením +5:
Myslel jsem, že jste normální myslící bytost, omlouvám se že jsem se spletl, očividně jste jen další nemyslící internetový trotl, který má jen ­"svoji­" pravdu a nepřesvědčí ho o hlouposti ani vlastní vysvědčení. V životě Vám tedy budu přát jen dobré tak jak se sluší a patří a nadále nebudu tuto diskuzi prodlužovat. Nemám dost času na to abych veškeré hlupáky přiváděl k rozumu a tímto se s Vámi loučím abych nemarnil čas ani Váš, ani můj. Snad se již nikde nepotkáme.
Komentář z 26.9.2020 s hodnocením +1:
Hloupost, Applu sice nefandím, ale v tomhle je to jednoduché, postavili si platformu, sami ji protlačili mezi lidi a teď na tom vydělávají, to že se přicmrndávačům co těží na práci jiných nelíbí, to přece není jejich problém, klidně mohou vypnout všechny servery storu, přestat vyrábět zařízení a nebudou mít nic a přitom na to Apple má veškeré právo.
Je to to samé jako když někdo postaví budovu a pronajme ji někomu jinému, kdo zde má právo určovat nájem? Zcela jistě majitel budovy, ne nájemník, ten klidně může jít jinam když se mu to nelíbí...

Nejméně přínosné komentáře