www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nový Batman zdarma k výkonným GeForce GTX 900

Nový Batman zdarma k výkonným GeForce GTX 900
, , aktualita
Společnost NVIDIA nedávno začala se svými grafickými kartami GeForce řady GTX 900 nabízet hru The Witcher 3: Wild Hunt. Nyní přidává další, a to Batman: Arkham Knight, ovšem podmínky jsou trošku jiné.
K oblíbeným
reklama
The Witcher 3: Wild Hunt je ke kartám firmy NVIDIA nabízen od letošního března, což platí pro karty GeForce GTX 980, 970, 960 nebo také pro notebooky s kartou GeForce GTX 970M nebo lepší. Batman: Arkham Knight dostaneme tak zdarma, ale to platí pouze pro dvojici nejvýkonnějších desktopových GTX 970 a 980.

Pro zákazníky firmy NVIDIA to znamená, že získají zdarma hry o celkové hodnotě 120 dolarů, přičemž oba zmíněné tituly ještě nejsou na trhu, ale jde o velmi očekávané hry. NVIDIA by si tak měla právem získat pozornost potenciálních zákazníků.

Vývojáři nového Batmana také slibují, že využijí možnosti nových GeForce, aby vynikly efekty jako volumetrická světla, simulace deště, fyziky nebo lidských obličejů. Hra byla také vyvinuta ve spolupráci s DC Comics a konkrétně Geoffem Johnsem a Jimem Lee a umožní nám bojovat proti klasickým nepřátelům Batmana, jako je Scarecrow nebo Penguin a také se vůbec poprvé budeme moci přímo ve hře projet v Batmobilu.

Witcher 3: Wild Hunt přijde na trh 19. května a Batman: Arkham Knight až 23. června.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek