NVIDIA ohlásila nový bundle Free to Play

NVIDIA ohlásila nový bundle Free to Play
, , aktualita
NVIDIA nedávno ohlásila pakt s Ubisoftem a nyní přichází s další nabídkou, v jejímž rámci mohou zákazníci získat celkem 75 USD pro využití ve free-to-play online titulech Warframe, Neverwinter a Marvel Heroes. Oněch 75 USD se přemění ve...
K oblíbeným
reklama
NVIDIA nedávno ohlásila pakt s Ubisoftem a nyní přichází s další nabídkou, v jejímž rámci mohou zákazníci získat celkem 75 USD pro využití ve free-to-play online titulech Warframe, Neverwinter a Marvel Heroes. Oněch 75 USD se přemění ve virtuální měnu využitelnou přímo ve hrách.

A koho se tato nabídka bude týkat? Nepůjde o nejvýkonnější herní karty, ale o nově zakoupené notebooky se sérií GeForce 700M nebo desktopové karty s čipy řady GeForce GTX 650. Free to Play přitom již odstartoval a potrvá do konce tohoto roku, takže času máte dost.

Dále se zpráva věnuje popisu samotných her, takže si můžeme také uvést, že Warfreame je online akční hra ze sci-fi světa, která podporuje technologii NVIDIA PhysX. Neverwinter je pochopitelně RPG, či přesněji MMORPG spojené s Dungeons & Dragons. A Marvel Heroes je pro všechny fanoušky komixů Marvel a jde o hru typu F2P MMORGP.

Více o akci Free to Play je uvedeno na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ NVIDIA
reklama
Nejnovější články
Ryzeny 5000G jdou na trh, máme tu testy Ryzeny 5000G jdou na trh, máme tu testy
AMD se zítra odhodlá vypustit na trh nová APU v podobě dvou modelů z generace Ryzen 5000G, což ovšem platí už jen pro volný trh, čili DIY. Na tom jsou ostatně APU už celkově velice nedostatkové zboží, takže lze počítat s obrovským zájmem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře