NVIDIA v GeForce NOW nabízí Ansel a dalších 10 her

NVIDIA v GeForce NOW nabízí Ansel a dalších 10 her
, , aktualita
NVIDIA ve svém pravidelné čtvrteční zprávě o novinkách pro GeForce NOW uvedla, že tato streamovací služba nově získává podporu režimu Ansel. Vedle toho je připraven také Steam Sync pro Chromebooky a dalších 10 her. 
K oblíbeným
reklama
NVIDIA Ansel je primárně funkce, díky níž si ve vybraných hrách můžeme tvořit líbivé snímky pro chlubení na sociálních sítích. Může ale posloužit i jiným způsobem a to díky volné kameře (i přes její omezený rozlet) třeba k tomu, abychom se podívali na místa, kam naše postava sama nemůže. 
 
 
Primárně jde ale o "fotografickou" funkci, čemuž odpovídají i volby pro změnu úhlu pohledu, různé filtry, úprava barev, apod. Lze také pořizovat 360° panoramatické snímky nebo stereoskopické 3D záběry. Do Ansel se v podporovaných hrách, které nám tuto skutečnost obvykle sdělují při startu, dostaneme pomocí kombinace kláves Alt+Z, což by snad mělo platit i v případě streamovaných her z GeForce NOW. A mimochodem, NVIDIA doporučuje sdílet snímky zachycené pomocí Ansel s využitím hashtagu #GFNShare. 
 
Dále tu máme novou podporu Steam Sync pro synchronizaci s knihovnou na Steamu, a to na platformě Chromebooků. Steam Sync je přitom již k dispozici pro PC (Windows) i macOS. Majitelé účtů si mohou synchronizovat Steam knihovnu s GeForce NOW přes volbu Settings > Game Sync. Tato funkce identifikuje v GeForce NOW podporované hry a automaticky je přidá do záložky "My Library" v aplikaci.
 
Tento týden pak získává GeForce NOW podporu nové hry Star Renegades, strategií Endless Space 2 a Endless Legend - Emperor Edition a dále tu máme i Railway Empire a Where The Water Tastes Like Wine od Epic Vault, a to zdarma. 
 
Celkem jde o deset titulu a z nich jeden (Endless Space 2) se na GeForce NOW vrací:
  • Star Renegades (novinka na Steamu — 8. září)
  • Railway Empire (zdarma na Games Store — 10. - 17. září)
  • Where the Water Tastes Like Wine (zdarma na Epic Games Store — 10. - 17. září)
  • Dungeon of the Endless - Crystal Edition
  • Endless Legend - Emperor Edition
  • Pro Cycling Manager 2019
  • Skullgirls
  • UBOAT
  • Assassin’s Creed Chronicles: China (Uplay)
  • Endless Space 2
Zdroj: NVIDIA 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED
Pokud máte pocit, že vám ve skříní barevně nesvítí a nebliká dost komponent, můžete si zvolit jeden z nových zdrojů firmy Corsair. Ta představila své první modely s aRGB podsvícením, jež končí na 750 W. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky? Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky?
Microsoft brzy vydá další významnější aktualizaci pro Windows 10. „October 2020 Update“ bude dostupný volitelně a mnoho nových funkcí od něj nečekejte. Přesto nezůstane zcela beze změn.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má? Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má?
Microsoft před několika dny překvapil více než sedmimiliardovou akvizicí firmy ZeniMax, s níž pod jeho křídla poputuje také Bethesda, id Software a další studia. Těch už tak Microsoft má celkem 23 a tím svůj apetit asi ještě neukonejšil. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zdrojový kód Windows XP údajně unikl na web, čeká se na potvrzení Zdrojový kód Windows XP údajně unikl na web, čeká se na potvrzení
Začaly se množit zprávy, že zdrojový kód operačního systému Microsoft Windows XP unikl prostřednictvím fór 4chan a nyní už je dávno rozšířen po všech koutech Internetu a dá se stáhnout prostřednictvím torrentů i jinde. Je to ale opravdu ono?
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů