www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT BLD Kits: PC stavebnice pro ty, kteří se bojí si sami vybrat

NZXT BLD Kits: PC stavebnice pro ty, kteří se bojí si sami vybrat
, , aktualita
Anebo také pro ty, kteří nemohou sehnat potřebnou grafickou kartu a přitom nechtějí přijít o možnost si své PC postavit z běžně dostupných komponent. Od NZXT k tomu dostanou příležitost díky BLD Kitům.
K oblíbeným
reklama
Sady NZXT BLD (jako build) tak jsou určeny primárně pro nezkušené uživatele, kteří získají všechny potřebné komponenty pro sestavení desktopového počítače, a to včetně názorného obrázkového manuálu a dokonce i křížového šroubováku. 
 
 
Vzhledem ke chronickému nedostatku grafických karet na trhu ale může jít i o zajímavou volbu pro ty, kteří potřebují právě především onu grafiku. Protože pokud se k nim veškeré komponenty dostanou ještě nepoužité a možná i ve svých originálních obalech, o to jednodušší pak může být se jich zbavit v bazaru.
 
 
NZXT tu přitom pochopitelně používá především vlastní hardware, samozřejmě ale pouze ten, který sama vyrábí. Jde tak hlavně o počítačovou skříň (např. H510) a také AIO vodní chladiče nebo napájecí zdroje. Vedle toho NZXT nabízí i základní desky, které se mohou dostat do výběru, ale paměti, procesory a grafické karty už jsou pochopitelně od někoho jiného. 
 
 
Pokud se rozhodneme si takto sestavit vlastní PC, nemusíme si hned volit s připravených sestav. Můžeme využít jednoduchého průvodce, který se nás zeptá, jaký výkon ve hrách očekáváme (FPS v konkrétních titulech) a při jakém rozlišení. Pak si vybereme mezi AMD a Intelem a zvolíme rozpočet. 
 
Na výběr je přitom hardware několika značek, což platí i pro základní desky či chladiče, které se jinak snaží NZXT nabízet především z vlastních řad. Jde tak jednoduše o konfigurátor PC, na němž může být zajímavé především to, že grafické karty se ukazují běžně skladem a lhůta od objednání po poslání balíku je jen několik dní. Tato nabídka je ovšem k dispozici pouze pro zákazníky v USA nebo Kanadě. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína chce dohlížet na metaverse a NFT Čína chce dohlížet na metaverse a NFT
Metaverse a NFT jsou nemalým trnem v oku pro Čínskou lidovou banku. Banka v rámci boje proti nim varuje před zneužíváním těchto technologií pro nelegální činnost a praní špinavých peněz, chce tak větší kontrolu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Účinnost solárních tašek Tesly se zvýšila o 22 % Účinnost solárních tašek Tesly se zvýšila o 22 %
Energetický byznys Tesly sice zdaleka není tak velký jako ten automobilový, ale to zdaleka neznamená, že by se zde nic nedělo. Tesla uvádí novou verzi solárních tašek na střechu, které mají o 22 % vyšší výkon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Xiaomi uvádí 27" 4K grafický monitor s certifikací Pantone Xiaomi uvádí 27" 4K grafický monitor s certifikací Pantone
Xiaomi proniká na stále větší množství trhů. Zabydlovat se začíná i na trhu s monitory a nyní uvádí profesionální grafický monitor XMMNT27NU, který je 27" modelem s rozlišením 4K i 10bitovými barvami.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Energy Dome vybralo 11 mil. USD na dostavění "CO2 baterie" na Sardinii Energy Dome vybralo 11 mil. USD na dostavění "CO2 baterie" na Sardinii
Většina obnovitelných zdrojů energie vyžaduje kvůli své nestálosti úložiště energie. Vedle lithiových a jiných podobných akumulátorů existují desítky jiných možností. Mezi nimi i ukládání do stlačeného CO2.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Tesla uvedla elektrickou čtyřkolku Cyberquad pro děti a píšťalku za 50 USD Tesla uvedla elektrickou čtyřkolku Cyberquad pro děti a píšťalku za 50 USD
Společnost Tesla přidává do své nabídky i spoustu dalších produktů mimo elektromobilů. V posledních dnech je to elektrická čtyřkolka Cyberquad pro děti, objevila se také píšťalka Cyberwhistle ve tvaru Cybertrucku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala