www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem

NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem
, , aktualita
Společnost NZXT si připravila SFF věžovitou skříň, která dokáže uchladit i vysoce výkonnou sestavu založenou na desce Mini ITX a má k tomu k dispozici jednak vlastní chladič procesoru a pak také zdroj. 
K oblíbeným
reklama
NZXT H1 má prostý zevnějšek, ovšem uvnitř už na první pohled není tak jednoduchá, ovšem to především díky její výbavě. Výrobce ji nabízí jako malou věž s téměř čtvercovým půdorysem a rozměry 387,7 x 187 x 187,6 mm a hmotností 6,53 kg. A nepůjde pouze o skříň s procesorovým AIO vodním chladičem a výkonným zdrojem, ale také o NZXT BLD H1 Mini PC, což už bude připravený systém s procesorem a grafickou kartou, a to s Core i9-9900K a GeForce RTX 2070 Super. 
 
 
To vše se může vměstnat do skříně s objemem pouze 13,6 litrů, a to právě i díky tomu, že její součástí je plně modulární zdroj formátu SFX-L s výkonem 650 W a certifikací 80 Plus Gold a desetiletou zárukou. Dále tu je vodní AIO chladič se 140mm ventilátorem na příslušně velkém radiátoru a potřebný adaptér pro zapojení grafické karty do vhodné polohy. Ta tedy nebude přímo ve slotu desky, ale na "kšandě", čili na PCIe riseru. Výběr samotné desky už bude záviset na volbě zákazníka, ostatně vodní chladič má klasický blok s pumpou napojený flexibilními hadičkami, takže v jeho umístění budeme mít jistou volnost. 
 
 
Z okolních snímků také můžeme poznat, že základní deska bude umístěna na panelu s velkým otvorem uprostřed skříně, ostatně stačí se podívat na polohu vodního bloku na prvním obrázku. To tak znamená, že porty desky budou mířit dolů, takže budou skryté a kabely k nim povedou skrz vykousnutý otvor v prodyšné bočnici, kde máme i konektor pro napájení zdroje. 
 
 
NZXT H1 je vyrobena ze SGCC oceli a temperovaného skla, nahoře má jeden USB 3.2 typ C plus jeden typu A, 3,5mm konektor pro headset s mikrofonem a vypínač. Záslepky pro karty tu jsou dvě a stejně tolik tu máme 2,5" pozic pro úložná zařízení (pro 3,5" tu není žádná). Karta zabírající až 2,5 slotu může mít délku až 305 mm při výšce 128 mm, anebo délku 265 mm při výšce 145 mm. 
 
Výrobce poskytuje na skříň, AIO chladič a PCIe adaptér záruku 3 roky (na zdroj je zmíněných 10 let) a to všechno nabízí za 350 USD. Můžeme pak počítat s tím, že hodnota zdroje a chladiče je cca 250 USD, takže za skříň dáme 100 dolarů, a to v bílém, nebo černém provedení, jak ukazuje poslední obrázek. 
 
​  
A kdo se nechce obtěžovat se stavbou počítače s využitím této skříně, tomu NZXT nabízí možnost si zaplatit rovnou celou sestavu. Aktuálně je ale k dispozici pouze jedna možná konfigurace za 2000 dolarů, a to: 
  • Intel Core i9-9900K
  • Nvidia RTX 2070 Super Founder's Edition
  • Team T-FORCE Vulcan Z 16GB (2 x 8GB) 3200MHz
  • Intel 660p 1TB M.2 NVMe SSD
  • Asus ROG Strix Z390-I (Wi-Fi) 
  • Windows 10 Home
Zdroj: NZXT


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity Tesla je popáté v zisku, téměř k tomu nepotřebovala emisní kredity
Automobilce Tesla se daří a Elon Musk si může mnout ruce. Firma má za sebou už 5. ziskové čtvrtletí v řadě za sebou. Tentokrát by ke kladným číslům téměř nepotřebovala ani prodej emisních kreditů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky HP uvedlo 8 nových monitorů včetně 27" 4K verze Z27xs G3 pro grafiky
Na Adobe MAX 2020 prezentovalo HP 8 nových monitorů, mezi kterými byly i ty určené pro grafiky. Vrcholem mezi nově představenými novinkami je HP Z27xs G3 DreamColor s rozlišením 4K a rozhraním USB-C.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede? Výkon Radeonu RX 6800 XT v 3DMarku už udávají čtyři zdroje, jak si vede?
Radeon RX 6800 XT by se měl stát novým herním králem firmy AMD, pokud jde o karty s ještě rozumnou cenou, neboť nad ním bude ještě výkonnější verze. Nyní se už postupně ukazuje, jaký výkon lze čekat dle 3DMarku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku AMD Ryzen 5 5600X je nyní nejrychlejší v jednovláknových testech Passmarku
Test Passmark nás letos na jaře zaujal především tím, jak změnil váhu AVX 512 v jednovláknových testech. Mnozí za tím viděli snahu nadržovat Intelu. Jenomže nyní už ani to nepomohlo k jejich prvnímu místu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader RTX 3070 Ti se znovu objevuje: 7424 CUDA jader
NVIDIA možná musela nebo přímo sama se rozhodla zrušit nástup lepších verzí RTX 3080 a RTX 3070 s většími kapacitami paměti, ale znovu se nám tu objevuje zajímavá karta v podobě RTX 3070 Ti. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů