www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem

NZXT H1: elegantní Mini-ITX věž s vlastním zdrojem i CPU chladičem
, , aktualita
Společnost NZXT si připravila SFF věžovitou skříň, která dokáže uchladit i vysoce výkonnou sestavu založenou na desce Mini ITX a má k tomu k dispozici jednak vlastní chladič procesoru a pak také zdroj. 
K oblíbeným
reklama
NZXT H1 má prostý zevnějšek, ovšem uvnitř už na první pohled není tak jednoduchá, ovšem to především díky její výbavě. Výrobce ji nabízí jako malou věž s téměř čtvercovým půdorysem a rozměry 387,7 x 187 x 187,6 mm a hmotností 6,53 kg. A nepůjde pouze o skříň s procesorovým AIO vodním chladičem a výkonným zdrojem, ale také o NZXT BLD H1 Mini PC, což už bude připravený systém s procesorem a grafickou kartou, a to s Core i9-9900K a GeForce RTX 2070 Super. 
 
 
To vše se může vměstnat do skříně s objemem pouze 13,6 litrů, a to právě i díky tomu, že její součástí je plně modulární zdroj formátu SFX-L s výkonem 650 W a certifikací 80 Plus Gold a desetiletou zárukou. Dále tu je vodní AIO chladič se 140mm ventilátorem na příslušně velkém radiátoru a potřebný adaptér pro zapojení grafické karty do vhodné polohy. Ta tedy nebude přímo ve slotu desky, ale na "kšandě", čili na PCIe riseru. Výběr samotné desky už bude záviset na volbě zákazníka, ostatně vodní chladič má klasický blok s pumpou napojený flexibilními hadičkami, takže v jeho umístění budeme mít jistou volnost. 
 
 
Z okolních snímků také můžeme poznat, že základní deska bude umístěna na panelu s velkým otvorem uprostřed skříně, ostatně stačí se podívat na polohu vodního bloku na prvním obrázku. To tak znamená, že porty desky budou mířit dolů, takže budou skryté a kabely k nim povedou skrz vykousnutý otvor v prodyšné bočnici, kde máme i konektor pro napájení zdroje. 
 
 
NZXT H1 je vyrobena ze SGCC oceli a temperovaného skla, nahoře má jeden USB 3.2 typ C plus jeden typu A, 3,5mm konektor pro headset s mikrofonem a vypínač. Záslepky pro karty tu jsou dvě a stejně tolik tu máme 2,5" pozic pro úložná zařízení (pro 3,5" tu není žádná). Karta zabírající až 2,5 slotu může mít délku až 305 mm při výšce 128 mm, anebo délku 265 mm při výšce 145 mm. 
 
Výrobce poskytuje na skříň, AIO chladič a PCIe adaptér záruku 3 roky (na zdroj je zmíněných 10 let) a to všechno nabízí za 350 USD. Můžeme pak počítat s tím, že hodnota zdroje a chladiče je cca 250 USD, takže za skříň dáme 100 dolarů, a to v bílém, nebo černém provedení, jak ukazuje poslední obrázek. 
 
​  
A kdo se nechce obtěžovat se stavbou počítače s využitím této skříně, tomu NZXT nabízí možnost si zaplatit rovnou celou sestavu. Aktuálně je ale k dispozici pouze jedna možná konfigurace za 2000 dolarů, a to: 
  • Intel Core i9-9900K
  • Nvidia RTX 2070 Super Founder's Edition
  • Team T-FORCE Vulcan Z 16GB (2 x 8GB) 3200MHz
  • Intel 660p 1TB M.2 NVMe SSD
  • Asus ROG Strix Z390-I (Wi-Fi) 
  • Windows 10 Home
Zdroj: NZXT


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze? První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze?
Grafická karta GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6 přichází stále ještě jako oficiálně nepředstavená novinka, ale její nástup je v podstatě jistý. Nyní se můžeme podívat na to, jaký výkonnostní nárůst můžeme očekávat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble a XMM-Newton našel nejlepší důkaz o existenci středních černých děr Hubble a XMM-Newton našel nejlepší důkaz o existenci středních černých děr
Černé díry střední velikosti jsou objekty, které jsou na tom podobně jako temná hmota či energie. Je zřejmé, že tam někde musí být, ale přesvědčivý důkaz zatím chybí. Nebo snad chyběl, jak ukazuje nová zpráva.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nastupuje NIC Killer E3100 pro 2,5Gb/s Ethernet Nastupuje NIC Killer E3100 pro 2,5Gb/s Ethernet
Společnost River Networks ohlásila vylepšenou verzi svého ethernetového kontroleru E3000, která přijde s označením E3000 a podporou Ethernetu s propustností 2,5 Gb/s. Nastane už přechod na rychlejší sítě?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře