reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

NZXT Phantom 630 - modulární Full Tower

, , aktualita
NZXT Phantom 630 - modulární Full Tower
Společnost NZXT vytvořila novou skříň Phantom 630, která je určena pro náročnější uživatele potřebující velký prostor a silné chlazení. Jedná se totiž o skříň typu Full Tower, v jejíž nabídce jsou plně modulární diskové šachty, které můžeme...
NZXT Phantom 630 - modulární Full Tower
Společnost NZXT vytvořila novou skříň Phantom 630, která je určena pro náročnější uživatele potřebující velký prostor a silné chlazení. Jedná se totiž o skříň typu Full Tower, v jejíž nabídce jsou plně modulární diskové šachty, které můžeme prý libovolně měnit a prohazovat.

Jako správná moderní skříň nám Phantom 630 nabídne regulátor otáček ventilátorů, který zvládne až 30 W (ale pouze jeden kanál) a připojen je na čtyři ventilátory s prachovými filtry v rámci základní výbavy. Uvnitř je pak prostor pro velké základní desky formátu až XL-ATX a samozřejmostí jsou zde otvory pro protažení kabelů, velký otvor v trayi pod procesorem, přední porty USB 3.0, ovšem už tak často se nevidí osvícení panelu se zadními I/O porty a integrovaná čtečka karet SD.

Výrobce také nabídne tři verze této skříně lišící se barvou - matná černá, bílá a tmavě šedá (gunmetal). Dle očekávání Phantom 630 také podporuje vodní chlazení, respektive montáž radiátorů, a to konkrétně jednoho 360mm a jednoho 240mm. Celkově pak má tato skříň 10 ventilátorových pozic a záleží pouze na vás, jak je využijete.

Skříň je k dispozici pro předobjednání. V Británii za cenu 160 GBP (cca 5000 Kč).

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama