reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NZXT představuje skříň Phantom 410

5.12.2011, Štepán Veselý, aktualita
NZXT představuje skříň Phantom 410
Původní počítačová skříň Phantom se stala velkým úspěchem pro společnost NZXT a proto byl nyní představen její nástupce označený jako Phantom 410. Ten je založen na předchozím modelu a je i stejného formátu a totiž mid-tower. Zezačátku se...
Původní počítačová skříň Phantom se stala velkým úspěchem pro společnost NZXT a proto byl nyní představen její nástupce označený jako Phantom 410. Ten je založen na předchozím modelu a je i stejného formátu a totiž mid-tower.
Zezačátku se bude tato skříň prodávat v černé a bílé variantě, přičemž obě jsou vybaveny prosklenou bočnicí. Mezi její hlavní přednosti patří mimo jiné možnost použití až 305mm dlouhé high-endové grafické karty a základní desky formátu ATX, mATX nebo mini-ITX.

Dále je zde možnost použití až šesti interních úložných zařízení a to buď 2,5palcových nebo 3,5palcových a jsou zde i tři odhalené 5,25palcové pozice pro optickou mechaniku nebo třeba ovladač ventilátoru. Již od výroby v této skříni nalezneme 120mm zadní ventilátor, 120mm boční ventilátor a 140mm ventilátor na vrchní straně. Navíc je zde možnost ještě další dokoupit nebo vyměnit 120mm ventilátory za 140mm.
Skříň je kompatibilní s vodním chlazením a až 240mm, na horní straně umístěným, dvojitým radiátorem, který může být hluboký maximálně 30 mm. Nakonec jsou zde otvory určené pro uspořádání kabelů, možnost instalace pevných disků bez šroubováku a tříkrokový ovladač ventilátorů, jejichž maximální spotřeba může být až 30 W.

Nechybí ani čelní panel se dvěma porty USB 3.0, dvěma USB 2.0 a dvěma audio konektory. Cena ani dostupnost skříně NZXT Phantom 410 nebyla oznámena.

Zdroj: Softpedia.com
reklama