www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT uvádí růžového Fantoma

NZXT uvádí růžového Fantoma
, , aktualita
Éra barevných IT produktů již naplno zasáhla také počítačové skříně. Důkazem je nyní i společnost NZXT, která se rozhodla na trh přinést růžovou verzi skříně Phantom. Ta přijde také s konektory USB 3.0 a pětikanálovým regulátorem otáček...
K oblíbeným
reklama
Éra barevných IT produktů již naplno zasáhla také počítačové skříně. Důkazem je nyní i společnost NZXT, která se rozhodla na trh přinést růžovou verzi skříně Phantom. Ta přijde také s konektory USB 3.0 a pětikanálovým regulátorem otáček pro ventilátory, podsvícením (to půjde vypnout) a dalšími vlastnostmi, které nabízí i původní Phantom. Ten byl doposud dostupný v bílém, černém, červeném a červeno/bílém provedení, takže nová barevná verze není ani tak velkým překvapením.Nový NZXT Phantom dále obsahuje v levé bočnici dva 120mm ventilátory, pak je tu jedn vzadu a jeden 200mm nahoře. Ti, kterým by to snad nestačilo, mohou přikoupit další 200mm do horní pozice a dva zmíněné 120mm kousky v bočnici nahradit jedním 200mm či 230mm modelem. Všechny rošty pro vstup vzduchu byly také opatřeny prachovými filtry.Co se týče pozic pro mechaniky a disky, máme tu celkem pět 5,25" šachet a sedm 3,5", spoustu místa pro základní desky (až Extended ATX), grafické karty s délkou až 350 mm a nechybí ani čtveřice otvorů pro hadičky vodního chlazení.

Nové modely NZXT Phantom vybavené rozhraním USB 3.0, tedy i tato verze, jsou k dispozici za cenu 140 euro. Zatím exluzivně na caseking.de.

Zdroj: techPowerUp!
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková