reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NZXT uvádí růžového Fantoma

30.9.2011, Jan Vítek, aktualita
NZXT uvádí růžového Fantoma
Éra barevných IT produktů již naplno zasáhla také počítačové skříně. Důkazem je nyní i společnost NZXT, která se rozhodla na trh přinést růžovou verzi skříně Phantom. Ta přijde také s konektory USB 3.0 a pětikanálovým regulátorem otáček...
Éra barevných IT produktů již naplno zasáhla také počítačové skříně. Důkazem je nyní i společnost NZXT, která se rozhodla na trh přinést růžovou verzi skříně Phantom. Ta přijde také s konektory USB 3.0 a pětikanálovým regulátorem otáček pro ventilátory, podsvícením (to půjde vypnout) a dalšími vlastnostmi, které nabízí i původní Phantom. Ten byl doposud dostupný v bílém, černém, červeném a červeno/bílém provedení, takže nová barevná verze není ani tak velkým překvapením.Nový NZXT Phantom dále obsahuje v levé bočnici dva 120mm ventilátory, pak je tu jedn vzadu a jeden 200mm nahoře. Ti, kterým by to snad nestačilo, mohou přikoupit další 200mm do horní pozice a dva zmíněné 120mm kousky v bočnici nahradit jedním 200mm či 230mm modelem. Všechny rošty pro vstup vzduchu byly také opatřeny prachovými filtry.Co se týče pozic pro mechaniky a disky, máme tu celkem pět 5,25" šachet a sedm 3,5", spoustu místa pro základní desky (až Extended ATX), grafické karty s délkou až 350 mm a nechybí ani čtveřice otvorů pro hadičky vodního chlazení.

Nové modely NZXT Phantom vybavené rozhraním USB 3.0, tedy i tato verze, jsou k dispozici za cenu 140 euro. Zatím exluzivně na caseking.de.

Zdroj: techPowerUp!
reklama