www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

O Skyrimu vyjde celá série knížek

O Skyrimu vyjde celá série knížek
, , aktualita
Každý hráč zná nebo aspoň musel slyšet o Skyrimu, o slavné hře teď byla napsána kniha, která se zaměří na historii, přírodu, hrdiny nebo na draky. A očekává se dokonce série knížek od Bethesdy.
K oblíbeným
reklama
Skyrim si popularitu získává různými způsoby, v první řadě samozřejmě hrou jako takovou, potom různými předměty souvisejícími se hrou nebo moddingem, který se obzvláště chytnul. Už je tomu přes tři a půl roku, kdy se Skyrim dostal na pulty obchodů, ale ještě ani zdaleka nekončí, Bethesda nám, fanouškům tohoto herního titulu, nachystala překvapení v podobě série knih.

Celkově by se mělo jednat o tři knížky, které jsou taktéž známy jako "The Skyrim Library", tedy jako Knihovna Skyrimu. První knížka má vyjít 23. června, zatím ji je možno předobjednat, ale bohužel jen v anglickém jazyce. O české verzi zatím nebyla žádná zmínka.

Co bude série vůbec obsahovat? Bude krásně ilustrovaná obrázky ze samotné hry, z ní tam budou repliky postav nebo historie. Samozřejmě se v ní objeví i základní informace k titulu včetně map nebo popisu postav, příšer i draků.

První knížka s názvem The Skyrim Library Vol 1: The Histories bude mít v anglickém originále 232 stran a bude v tvrdém vázání, letos by měla následovat ještě dvojice knížek, aby zakončila trilogii. Možná se dočkáme i překladu, ale pravděpodobnější varianta je, že by to byl spíše fanouškovský překlad.

Zdroj: Bethesda
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek