www.svethardware.cz
>
>
>
>

OCZ nabídne také 750W a 850W zdroje Silencer MK III

OCZ nabídne také 750W a 850W zdroje Silencer MK III
, , aktualita
OCZ Technology obohacuje svou nabídku počítačových zdrojů značky PC Power & Cooling o nové modely řady Silencer MK III. Jedná se o 750W a 850W zdroje vybavené originálním modulárním systémem kabeláže, který vypadá a jistě také je robustnější...
K oblíbeným
reklama
OCZ Technology obohacuje svou nabídku počítačových zdrojů značky PC Power & Cooling o nové modely řady Silencer MK III. Jedná se o 750W a 850W zdroje vybavené originálním modulárním systémem kabeláže, který vypadá a jistě také je robustnější než klasický systém s nacvakávacími konektory. Ne tak dávno přitom firma připravila 1200W zdroj této řady.

Silencer Mk III 750W a 850W mají poskytnout stabilní napájení a vysokou efektivitu, přičemž oba nesou označení 80 Plus Gold, takže při typické zátěži mají překračovat 90% efektivitu. Slibují také velmi tiché chlazení, k čemuž jim má pomoci Dual Thermal Control System. Krom toho nabídnou také jednu +12V větev, schopnost poskytovat plný výkon i při 50°C okolní teplotě a samozřejmě i různé ochrany proti poškození hardwaru i sebe sama.

Zdroj: TZ OCZ Technology - PC Power & Cooling
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů