reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Odhlučněná skříň Ghost v podání BitFenix

, , aktualita
Odhlučněná skříň Ghost v podání BitFenix
V záplavě všude možně proděravěných skříní je dobrou zprávou, že se dočkáme dalšího modelu patřícího mezi odhlučněné. Jejich éru nastartovala především firma Fractal Design, která nabízí jeden z nejznámějších modelů tohoto typu - Define...
Odhlučněná skříň Ghost v podání BitFenix
V záplavě všude možně proděravěných skříní je dobrou zprávou, že se dočkáme dalšího modelu patřícího mezi odhlučněné. Jejich éru nastartovala především firma Fractal Design, která nabízí jeden z nejznámějších modelů tohoto typu - Define R3.

BitFenix Ghost jde s dobou a nabízí uvnitř prostor pro radiátor vodního chlazení (tenký 240mm) a umožní nainstalovat dlouhé grafické karty - až 330 mm bez nutnosti demontovat přední šachtu. Krom toho si firma připravila nový ty povrchu, kterým asi nahradí předchozí SofTouch. Jde o NanoChrome využívající lak s perletí zatavený vysokými teplotami.

Uvnitř se také nachází materiál pro tlumení hluku (Serenitek), který je umístěn (asi nejen) na bočnicích opatřených dvojitými panty. Nahoře pak narazíme na porty USB 2.0 i 3.0 a vedle toho tu je BitFenix S4, což je prostá dokovací stanice s rozhraním SATA pro disky a SSD. Vespodu je zase připraveno místo pro LED pásky BitFenix Alchemy pro osvícení prostoru pod skříní.

Ke Ghost uživatel dostane také dva 120mm ventilátory Spectre a pak můžeme vidět tři pozice pro 5,25" zařízení, jedno 3,5" externí, čtyři interní a navíc tři pozice pro 2,5", tedy především SSD.

Cena BitFenix Ghost byla stanovena na 89 euro s dostupností od konce tohoto měsíce.

Zdroj: TZ BitFenix
reklama
reklama
reklama