www.svethardware.cz
>
>
>
>

Office 2016 pro Windows přijdou 22. září

Office 2016 pro Windows přijdou 22. září
, , aktualita
V přespříštím týdnu začne Microsoft nabídnout novou verzi kancelářského balíku Office, která nese označení 2016. Nejdříve se dočkají běžní zákazníci a ti, kteří využívají licenční balíčky, si počkají do 1. října.
K oblíbeným
reklama
Office 2016 pro Windows tedy přijdou na trh už za několik dní, čili to znamená konec vydávání předběžných verzí a procesu vylepšování tohoto softwaru. Microsoft přišel s první předběžnou verzí pro veřejnost již v květnu a vývojáři měli Office 2016 k dispozici ještě dříve. Těmto verzím pak někdy v průběhu podzimu vyprší platnost a přepnou se do omezeného režimu, aby snad někoho nenapadlo, že si ani nepotřebuje pořizovat konečnou placenou verzi tohoto kancelářského balíku. Uživatelé Mac OS X mají Office 2016 k dispozici již od července, ale možnost jejich využití je vyhrazena pouze předplatitelům služby Office 365.

Mezi klíčová vylepšení a nové funkce patří možnost editovat dokumenty společně s ostatními uživateli, a to v reálném čase, což je tedy funkce, kterou již dávno podporují Office Online. Office 2016 jsou vůbec především o tom, že lépe využívají cloudové technologie, aby umožnili snadné využívání více zařízení pro práci na těch samých dokumentech.

Microsoft se také rozhodl, že představí nový model pro aktualizaci Office, který bude určen pro firmy a organizace. Ty totiž nemají rády, když mají instalovat aktualizace, které nebyly dostatečně otestovány a Microsoft na to v novém modelu myslí. Představil tak novou možnost provádění aktualizací s označením Current Branch for Business, v jejímž rámci se využívá zpětná vazba od uživatelů Office 365 ProPlus. Tento způsob má přinášet celkem tři kumulativní aktualizace Office v jednom roce, které se ale budou týkat pouze případných nových funkcí. Bezpečnostní aktualizace budou ale nabízeny každý měsíc. První build Current Branch for Business je tedy dle zveřejněného plánu chystán na únor a další přijde v červnu.Zdroj: Hexus.net

reklama
Nejnovější články
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze? První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze?
Grafická karta GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6 přichází stále ještě jako oficiálně nepředstavená novinka, ale její nástup je v podstatě jistý. Nyní se můžeme podívat na to, jaký výkonnostní nárůst můžeme očekávat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek