www.svethardware.cz
>
>
>
>

OKI nabídne cenově dostupnější LED multifunkce

OKI nabídne cenově dostupnější LED multifunkce
, , aktualita
Společnost OKI si připravila cenově dostupnější barevné multifunkční tiskárny využívající firemní technologii LED. Jedná se o modely OKI MC332dn, MC342dn a MC342dnw označované za všestranné a ekonomické s vysokou kapacitou tonerů, oboustranným...
K oblíbeným
reklama
Společnost OKI si připravila cenově dostupnější barevné multifunkční tiskárny využívající firemní technologii LED. Jedná se o modely OKI MC332dn, MC342dn a MC342dnw označované za všestranné a ekonomické s vysokou kapacitou tonerů, oboustranným tiskem, jež zvládnou ještě kopírovat a skenovat. Jejich cena pak začíná na 7290 Kč bez daně, a to s tříletou zárukou.

Všechny tři nové modely jsou formátu A4 a tisknou rychlostí maximálně 22 stran za minutu černobíle a 20 stran barevně při rozlišení 1200 x 600 dpi. Po zapnutí nám vytisknou první stranu již za 8,5 sekund (či 9 s barevně), první kopii zvládnou za 12 sekund (14 s barevně). Skener založený také na technologii LED je vybaven reverzním podavačem papíru s kapacitou 50 listů.

Dále tu máme 3,5" grafický displej, funkční tlačítka a jednoduchý systém nabídek, takže ovládání by mělo být snadné. Do standardní výbavy patří také automatický oboustranný tisk, síťové rozhraní a v případě modelu OKI MC342dn je tu kromě funkce kopírky a skeneru také fax a OKI MC342dnw nabídne navíc ještě rozhraní Wi-Fi.

Předpokládané využití těchto modelů je kolem 100 vytištěných stran denně, přičemž tiskárny nabídnou standardní zásobník na 250 listů a víceúčelový na 100 listů. Kapacita tonerů pak je 2200 stran černobíle a 1500 stran barevně, přičemž tisknout budeme moci také vizitky nebo reklamní transparenty dlouhé až 132 cm. Omezením je gramáž 220 g/m2.

Co se týče softwarových nástrojů, k dispozici budou tyto:
  • PrintSuperVision - pro správu a řízení síťových tiskáren a multifunkčních zařízení,
  • Print Job Accounting - zajišťuje viditelnost, kontrolu a rozúčtování nákladů na tisk,
  • Template Manager – pro snadnou tvorbu a tisk obchodních a propagačních materiálů.

Doporučené koncové ceny začínají na 7290 Kč u modelu OKI MC332dn, MC342dn začíná na 8590 Kč a OKI MC342dnw na 9790 Kč (vše bez DPH).

Zdroj. TZ OKI
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek