www.svethardware.cz
>
>
>

Okrasné i užitečné LED pásky od Antecu

Okrasné i užitečné LED pásky od Antecu
, , aktualita
Společnost Antec si pro své zákazníky připravila nový produkt Accent Lighting System, který se bude hodit pro pořádné "votuzení" počítačových skříní, klávesnic či čehokoliv jiného. Jde totiž o samolepicí pásky s různě barevnými LED, tedy...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec si pro své zákazníky připravila nový produkt Accent Lighting System, který se bude hodit pro pořádné "votuzení" počítačových skříní, klávesnic či čehokoliv jiného. Jde totiž o samolepicí pásky s různě barevnými LED, tedy respektive pouze červenými nebo modrými. Škoda, že Antec nenabízí také čistě bílé LED, nejlépe ještě různé teploty barev.

Pásky si tedy můžete nalepit třeba pod monitor nebo za klávesnici, a osvětlit si tak své noční pracoviště (či hráčské doupě). Dostanete také vypínač a od výrobce jednoletou záruku. Sami musíte mít k dispozici jeden port USB 2.0 nebo 3.0, přes který bude LED pásek napájen.

Ten samotný má 130cm USB kabel a pak je dlouhý 37 cm, na nichž je rozprostřeno šest diod. Čistá hmotnost celého zařízení je 28 gramů.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400 SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400
Společnost SK Hynix pohovořila více o svých modulech DDR5. Ty by chtěla masově vyrábět už letos a počítá se s opravdu velmi vysokými rychlostmi. V plánu jsou do budoucna čipy podporující až DDR5-8400.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek