www.svethardware.cz
>
>
>
>

Osmidiskový NAS Synology DS1813+ proudí na trh

Osmidiskový NAS Synology DS1813+ proudí na trh
, , aktualita
Pro náročnější zákazníky si společnost Synology připravila nový NAS server DiskStation DS1813+, který zvládne obhospodařit až osm pevných disků a určen je pro malé či středně velké podniky. K tomu nabídne také čtyři ethernetová rozhraní...
K oblíbeným
reklama
Pro náročnější zákazníky si společnost Synology připravila nový NAS server DiskStation DS1813+, který zvládne obhospodařit až osm pevných disků a určen je pro malé či středně velké podniky. K tomu nabídne také čtyři ethernetová rozhraní s propustností 1 Gbps a možnost rozšíření až na 18 pevných disků.

DiskStation DS1813+ byl dle tvrzení svého výrobce vyroben především s ohledem na výkon. Díky tomu dokáže poskytnout přenosové rychlosti až kolem 350 MB/s při stahování dat a 200 MB/s při jejich odesílání, a to s využitím interní konfigurace disků RAID 5 a při komunikaci se systémy Windows.

Sám je vybaven 2,13GHz procesorem se dvěma jádry (neupřesněný typ, ale vypadá to na Atom), 2 GB DDR3 RAM (rozšiřitelná na 4 GB), plně podporuje iSCSI a umožňuje integraci do prostředí VMware vSphere 5 s podporou VAII, Citrix XenServer či Microsoft Windows Server 2012 s Hyper-V. Sám nabídne VPN server, mailový či webový server nebo možnost připojení tiskárny, a to díky svému operačnímu systému DiskStation Manager 4.2.

Dostupnost této novinky nebyla uvedena, ale vzhledem k tomu, že bylo oznámeno uvolnění na trh, to bude brzy. Další informace se dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Synology
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek22 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů