reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

P.Orka

Registrace: 15.11.2011
Komentářů: 40, score 1.6
Účast v Expertiádách: 11 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 8 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 17.8.2015 s hodnocením +4:
Zdravím, data pro bootovací USB jsem pravda stahoval 7 hodin, ale to byl asi jediný problém, který jsem měl. Z USB jsem upgradoval Win 8.1, opsal jsem si klíč a udělal čistou instalaci ­- vše bez problému.
To, že nebudu mít VMC jsem věděl dávno a místo něj jsem nainstaloval původní soubory k letité desce od AverMedia. Kupodivu na Win 10 chodí lépe než kdykoli na předchozích systémech. S OneDrive nemám problém, používal jsem jej i na Win 8.1, sám jsem se rozhodl, že jej budu využívat víc než v minulosti. Místo IE používám Edge a na něm mi vadí, jak je ořezaný ­- zejména mi chybí možnost překladů pod pravou myší.
Jinak jsem nainstaloval všechny programy bez problémů, žádný ovladač mi nechyběl, Win 10 je stabilní ­- jak mám uvedeno v záhlaví ­- jsem spokojený ;­-)
Komentář z 8.6.2012 s hodnocením +4:
Zdravím, donedávna jsem používal PC s 3x upgradovaným vnitřkem ­(naposledy jednojádro AMD Athlon 3200, 7300GT a 4 GB RAM­). Je pravda, že jsem na něm udělal vše, co jsem potřeboval, ale když jsem třeba převáděl video, tak jsem si mohl jít uvařit kafe nebo vyvenčit psa. Vybral jsem si proto pěknou skříň a do ní jsem naskládal vše, co jsem si myslel, že je dobré a že budu mít na delší dobu pokoj ­(i5 2500K, 560i, 8 GB RAM, SSD na systém, 2x 1TB HDD + tiché pomalé větráky na skříň a procesor­) a jsem na vrcholu blaha. Převod videa je teď, některé operace jako by ani neexistovaly, o PC ani nevím, jak je tiché ­- při dnešních cenách nevidím ani jeden důvod, proč bych neměl mít výkonné PC!
Přeji pěkný den, JiP
Komentář z 9.8.2013 s hodnocením +3:
Nemám rád lidi, kteří přejdou k jinému zaměstnavateli a okamžitě začnou toho předchozího pomlouvat. To už vůbec nemluvím o tom, že pomlouvá to, co měl sám dělat.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 6.3.2015 s hodnocením -1:
"Neohlášené lety dronů jsou totiž v Paříži trestné ­" ­- myslím, že brokovnice by to vyřešila ;­-)
Komentář z 1.11.2015 s hodnocením 0:
Zdravím vespolek,
domnívám se, že vše není jen o procentech, ale také ­(možná především­) o nových technologiích, které nejsou většinou nutné, ale jsou příjemné. Přešel jsem z core i­-5 3500 na core i­-7 6700 a spokojeně si chrochtám. Práci s videem zvládám za polovinu času, fotky jsou také rychlejší, dokonce i práce s MSO 2016 je mnohem příjemnější. Tak proč bych do toho nešel?
Komentář z 24.4.2015 s hodnocením 0:
Vážený SpaceExplo,
omlouvám se, že jsem neuvedl na začátku v prvním příspěvku do diskuse, že používám dlouho a k naprosté spokojenosti SSD Samsung 840 EVO. Proto veškerá moje diskuse směřovala právě k tomuto disku a k problémům, který tento disk má.
Zároveň bych vás ale rád upozornil, že jsem reagoval na text článku, ke kterému patří tato diskuse a že se v tomto textu hovoří o SSD Samsung 840 EVO a jeho problémech.
Dále bych vás rád upozornil, že tato část, kam píšeme své příspěvky se jmenuje diskuse k článku a že zde čtenáři mohou uvádět své názory. Domnívám se, že do diskuse patří i laické názory a připomínky a ne, že by zde směly být uváděny pouze odborné a dostatečně ověřené postupy.
V neposlední řadě, bych vás poprosil, abyste se podíval na můj první příspěvek v této diskusi, kde jsem uvedl svoji domněnku a dotaz, zda to je reálné a vhodné.
Proto nechápu vaši snahu zesměšnit jiného diskutujícího a jeho názory. Jestliže je to váš způsob jednání, je to váš problém a je mi vás upřímně líto. Zřejmě jste dobrý odborník a máte velké znalosti ­(nevím, nedokážu posoudit­), ale asi vám chybí schopnost o nich ostatní přesvědčit.
Přeji pěkný den!