reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

paia

Registrace: 15.8.2006
Komentářů: 12, score 0.3
Účast v Expertiádách: 8 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 23.3.2011 s hodnocením +2:
Hned na úvod jsem se zarazil u pamětí. Nejsem si teď jistý, jak je to s kompatibilitou, ale zvolené 1600MHz Kingstony bych volil v okamžiku, kdy chci přetaktovat a deska tudíž umožňuje využít i vyšší takt pamětí. V opačném případě svou práci naprosto s přehledem zvládnou snad všude certifikované paměti taktované na 1333MHz ­(např. Kingston Value 8GB ­(2x4GB­) DDR3 1333­) = úspora 400,­-. Volba oddělené zvukovky by měla být spíše v doplňcích, ty integrované jsou z velké částo naprosto vyhovující i pro HTPC, zas tak často se v domácnostech nevidí high­-end zesilovač a kvalitní reproduktory, spíše tam bude nějaká 5+1 či 7+1 plasťáčková sestava. S povděkem kvituji tip na AMD desku s podporou USB3.0 a SATAIII v rámci HOME sestavy. V top sestavě by dle mě neměla chybět BR mechanika. Základní desku bych u WORK a UNI­-1 sestavy volil spíše levnější MSI P67A­-C45 ­(B3­) = úspora 1.300,­- , kde se nepředpokládá, že by bylo potřeba osazovat druhou grafickou kartu. Jakým problémem trpí ten Gelid a AC FP 7 rev. 2? Ta věta je trochu zmatená. V HTPC bych asi už neřešil analogový příjem, spíš bych myslel trochu dopředu na HDTV a vybral AVerTV TwinStar PCI­-E s duálním digi přijímačem, takže člověk může používat PIP nebo nahrávat jiný program, než zrovna sleduje. Výběr bezdrátového setu klávesnice+myš je taky tragédie, nejenže disponuje absolutně nespolehlivým přijímačem, ale klávesnice má navíc nestandardní rozložení prostředního bloku. Za to bych zabíjel, konečně si to uvědomili i u Logitechu, kteří houfně propagovali velký DELETE a začali se vracet ke klasice, zde je jasná volba ­- Logitech Wireless Combo MK520.
Komentář z 8.3.2023 s hodnocením +1:
Ja si toho vsimnul vcera, ten proces vytezoval jedno jadro 3700X na 70­-80%, po pul roce jsem udelal update a zrovna takovahle chyba.
Komentář z 23.7.2012 s hodnocením -2:
Osobně jsem se nikdy nekoukal, zda klávesnice, kterou si pořizuji, má či nemá klávesy Cherry MX, řídím se tím, jak mi vyhovuje při zkoušce v prodejně a následně se koukám, jaká je cena. S těmi kabely snad brzy zmoudříte, dnes bych už doma drátovou nemohl, ta svoboda, kdy potřebuju volný stůl, tak klávesnici jednoduše odložím na okno, k nezaplacení... Bohužel musím drátěnku trpět v práci, tam jsem zatím ajťáky neukecal, aby se začaly pořizovat bezdráty.

Nejméně přínosné komentáře