www.svethardware.cz
>
>
>

Palit kupuje Galaxy

Palit kupuje Galaxy
, , aktualita
Dle zdrojů serveru DigiTimes v Palitu probíhají přípravy k převzetí hongkongského výrobce grafických karet, společnosti Galaxy. Momentálně mají oba výrobci hovořit o podrobnostech akvizice. Palit je největším výrobcem OEM karet, ovšem po...
K oblíbeným
reklama
Dle zdrojů serveru DigiTimes v Palitu probíhají přípravy k převzetí hongkongského výrobce grafických karet, společnosti Galaxy. Momentálně mají oba výrobci hovořit o podrobnostech akvizice. Palit je největším výrobcem OEM karet, ovšem po nařízení NVIDIE o zákazu prodeje grafických jader a karet další výrobcům přišel o značnou část zisků.To byl právě podnět k odkupu Galaxy, který sám výrobní linky nemá. Palit tak bude karty distribuovat skrze Galaxy jakožto dceřinnou firmu, jako to nyní dělá v případě Gainwardu odkoupeného v roce 2005 a nově založeného Vvikoo v Evropě. Nyní prodává přes deset milionů grafických karet ročně, k tomu se navíc ještě právě přidávají základní desky Galaxy.

Zdroj: DigiTimes
reklama
Nejnovější články
Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu
Apple před týdnem rozhněval velkou spoustu lidí, když začal vyžadovat případné výměny akumulátorů jen v autorizovaných servisech, naštěstí telefony jsou i bez toho nadále funkční. Nyní svůj krok a postoj vysvětluje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů