www.svethardware.cz
>
>
>
>

Paměť A-Data T806 získala ocenění za design

Paměť A-Data T806 získala ocenění za design
, , aktualita
Komise International Forum Design (iF Design) oznámila, že výhercem ocenění nejlepší design produktu v kategorii pamětí se stává USB paměť společnosti A-DATA T806 Kissing Octopus Couple Drive. Nutno podotknout, že se jedná se o poměrně prestižní...
K oblíbeným
reklama
Komise International Forum Design (iF Design) oznámila, že výhercem ocenění nejlepší design produktu v kategorii pamětí se stává USB paměť společnosti A-DATA T806 Kissing Octopus Couple Drive.
Nutno podotknout, že se jedná se o poměrně prestižní ocenění. Pod názvem produktu se skrývá netradiční USB paměť, která připomíná líbající se chobotnice. Samotná paměť je vsunutá do zbytku chobotnice. Efekt „líbání“ nastane, pokud dáte dvě chobotnice k sobě. Paměti jsou dostupné ve velikostech 2 GB, 4 GB a 8 GB.

Zdroj: TZ A-DATA
reklama
Nejnovější články
Adam Savage z Mythbusters nechal robota Spot táhnout rikšu Adam Savage z Mythbusters nechal robota Spot táhnout rikšu
Před měsícem Adam Savage, kterého známe např. ze seriálu Mythbusters, oznámil, že v roce 2020 bude intenzivně testovat robota Spot od Boston Dynamics. První video je tu, nechal ho táhnout rikšu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AOC AGON AG353UCG: herní monitor pro náročné AOC AGON AG353UCG: herní monitor pro náročné
Společnost AOC si připravila herní monitor AGON AG353UCG, který nabízí velice zajímavé specifikace. Jako základ má k dispozici 35" obrazovku s ultraširokým poměrem stran a zakřivením. A co dál?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Vědci vyvinuli lepší akumulátory, lithium používají netradičně v anodě Vědci vyvinuli lepší akumulátory, lithium používají netradičně v anodě
Akumulátory se skládají ze tří částí, elektrod katody a anody, třetí částí je elektrolyt. Zatímco obvykle se lithium užívá pro katodu, vědci z Washington State University ho použili pro anodu. Slibují si od toho větší energetickou hustot i výdrž.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Akcie NVIDIE vyskočily nad 300 dolarů a mají nejvyšší hodnotu v historii firmy Akcie NVIDIE vyskočily nad 300 dolarů a mají nejvyšší hodnotu v historii firmy
Finanční výsledky NVIDIE a její výhled do budoucna se investorům evidentně zamlouvají, neboť hodnota akcií této firmy vůbec poprvé překročila hranici 300 dolarů, a navíc dále pokračovala vzhůru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Horse Ridge: čip pro zkrocení kvantového počítače Intel Horse Ridge: čip pro zkrocení kvantového počítače
Intel Horse Ridge už známe jako čip, který je určen pro řízení qubitů, čili základních jednotek, z nichž se skládají kvantové počítače. Intel nám nyní prozradil o tomto hardwaru více, a to na International Solid-State Circuits Conference (ISSCC).
Včera, aktualita, Jan Vítek