reklama
Aktuality  |  Bleskovky  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Panasonic má nové profi displeje pro digital signage

, , aktualita
Panasonic má nové profi displeje pro digital signage
Společnost Panasonic, konkrétně její divize Visual System Solutions, si připravila novou řadu profesionálních LCD displejů pro digital signage. Jedná se o sérii LF5, do níž patří modely TH-42LF5 s úhlopříčkou 42 palců a TH-47LF5 s úhlopříčkou...
Panasonic má nové profi displeje pro digital signage
Společnost Panasonic, konkrétně její divize Visual System Solutions, si připravila novou řadu profesionálních LCD displejů pro digital signage. Jedná se o sérii LF5, do níž patří modely TH-42LF5 s úhlopříčkou 42 palců a TH-47LF5 s úhlopříčkou 47 palců. Ty mají zaujmout tenkými rámečky, svými technickými vlastnostmi i bezpečnostními prvky, díky nimž se hodí do obchodů, předváděcích místností, na letiště, atd.

Panasonic LF5 nabídnou rozlišení Full HD, vysoký jas 500 nit a také široké pozorovací úhly 178 °. Jejich celková hloubka je 116 mm a v případě TH-42L5 má rámeček 18,3 mm a u TH-47LF5 to je 18,6 mm. Displeje nepotřebují pro své chlazení ventilátory, takže nehrozí nasátí nečistot a slíbena jen minimální nutnost údržby. Instalovat je samozřejmě můžeme na výšku i na šířku, přičemž při umístění na výšku se nemáme obávat negativních efektů jako barevných vad či tmavých skvrn.

Dále můžeme zmínit funkce pro vyhledávání aktivních vstupů pro snadnější instalaci a nastavení, automatické přepnutí na dostupný aktivní vstup, a to bez zobrazení chybové hlášky, přičemž mezi ty patří HDMI, DVI a D-Sub. Možné je také vytvářet celé videostěny z až 5 x 5 obrazovek a využít integrovaný senzor intenzity okolního světla pro nastavení jasu.

Obě novinky jsou v prodeji od srpna za doporučenou cenu 28 794 Kč vč. DPH u modelu TH-42LF5 a 35 994 Kč vč. DPH u modelu TH-47LF5.

Zdroj: TZ Panasonic
reklama
reklama
reklama