reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Partnerem IT Security Workshop je letos i společnost RSA

7.3.2011, Jan Vítek, aktualita
Partnerem IT Security Workshop je letos i společnost RSA
Konference IT Security Workshop bude mít letos také za partnera společnost RSA, bezpečnostní divizi EMC. Ta má její program obohatit o budování tzv. Security Operation Center, což si vezme na starost Ivan Svoboda a po něm technologický specialista...
Konference IT Security Workshop bude mít letos také za partnera společnost RSA, bezpečnostní divizi EMC. Ta má její program obohatit o budování tzv. Security Operation Center, což si vezme na starost Ivan Svoboda a po něm technologický specialista RSA, David Matějů.

Přednáška se bude věnovat otázkám monitoringu, a to nejen z pohledu informační bezpečnosti a minimalizace rizik, ale i z hlediska kontroly souladu s legislativou či normami. Pozornost bude také věnována budování SOC v prostředí malých a středních firem, které k tomuto řešení zatím přihlížejí spíše z povzdálí. Návštěvníci také budou se zástupci z RSA moci diskutovat ve výstavní části akce.


- klikněte pro zvětšení -

Dalšími tématy v programu konference budou bezpečnost virtualizované infrastruktury, správa událostí napříč sítěmi LAN a WAN, firewallová a antivirová ochrana, monitorovací řešení a další. Přednášky budou doplněny o praktické ukázky a případové studie.

Pátý ročník konference IT Security Workshop, čili konference o IT bezpečnosti, klepe na dveře. Letos proběhne 22. března v kongresovém centru U Hájků a již od minulého týdne se můžete registrovat na příslušných internetových stránkách ITSW.

Zdroj: TZ ITSW
reklama
reklama