www.svethardware.cz
>
>
>
>

Patriot nabídne malé a jednoduché flash disky s USB 3.0

Patriot nabídne malé a jednoduché flash disky s USB 3.0
, , aktualita
Společnost Patriot si připravila malé flash disky s rozhraním USB 3.0, které dostaly označení Supersonic Mini USB 3.0 Drive a jde o levně vypadající plastové modely s krátkým tělem s hmotností pouze 1,5 gramu. Díky svému rozhraní a použité...
K oblíbeným
reklama
Společnost Patriot si připravila malé flash disky s rozhraním USB 3.0, které dostaly označení Supersonic Mini USB 3.0 Drive a jde o levně vypadající plastové modely s krátkým tělem s hmotností pouze 1,5 gramu. Díky svému rozhraní a použité elektronice ale nabdnou přenosové rychlosti až 80 MB/s, což se bezpochyby týká sekvenčního čtení. Další údaje ohledně výkonu Patriot neuvedl a ještě tyto disky ani nemá uvedeny na webu, takže máme smůlu.

Supersonic Mini USB 3.0 Drive budou k dispozici ve verzích s kapacitami 16 GB a 32 GB, které jsou kompatibilní s OS Windows 7 či 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4 a vyšších, Mac OS 9, X a vyšších.

Krom toho už Patriot jen uvedl, že disky dorazí na trh v dubnu za ceny 20 a 30 USD. To není moc, ale dnes existují i levnější alternativy.

Zdroj: TZ Patriot
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů