www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Patriot uvádí paměti Viper 4 Blackout až jako DDR4-4400

Patriot uvádí paměti Viper 4 Blackout až jako DDR4-4400
, , aktualita
Společnost Patriot uvádí na trh nové paměťové moduly Viper 4 Blackout. Jde o vysoce výkonné paměti, které nabízí vysoké frekvence až jako DDR4-4400. Zajímavostí je to, že tu není žádné RGB osvětlení, které je pro dnešní dobu typické.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s paměťovými moduly se objevuje novinka od společnosti Patriot. Nesou název Viper 4 Blackout a jsou zajímavé tím, že neobsahují dnes tak módní RGB osvětlení. Chlazení vylepšuje hliníkový černě zbarvený heatspreader a mají 10vrstvé PCB. Mnohé potěší velmi vysokým výkonem, nabízí se totiž až jako DDR4-4400.
 
Patriot Viper 4 Blackout
 
V nabídce budou sety 2x8GB a základem jsou moduly DDR4-4133 s časováním CL18-22-22-42 při napětí 1,4 V. Cena byla stanovena na $119,99. O něco výkonnější moduly DDR4-4266 už potřebují napětí 1,45 V a dosahují CL18-26-26-46. Cena se navíc moc nezvýšila, činí $124,99. Vrcholem nabídky je DDR4-4400, ty mají napětí i časování shodné s verzemi DDR4-4266. Cena pak povyskočila na $129,99. Samozřejmostí je podpora XMP 2.0, záruka je doživotní. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED
Pokud máte pocit, že vám ve skříní barevně nesvítí a nebliká dost komponent, můžete si zvolit jeden z nových zdrojů firmy Corsair. Ta představila své první modely s aRGB podsvícením, jež končí na 750 W. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky? Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky?
Microsoft brzy vydá další významnější aktualizaci pro Windows 10. „October 2020 Update“ bude dostupný volitelně a mnoho nových funkcí od něj nečekejte. Přesto nezůstane zcela beze změn.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má? Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má?
Microsoft před několika dny překvapil více než sedmimiliardovou akvizicí firmy ZeniMax, s níž pod jeho křídla poputuje také Bethesda, id Software a další studia. Těch už tak Microsoft má celkem 23 a tím svůj apetit asi ještě neukonejšil. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zdrojový kód Windows XP údajně unikl na web, čeká se na potvrzení Zdrojový kód Windows XP údajně unikl na web, čeká se na potvrzení
Začaly se množit zprávy, že zdrojový kód operačního systému Microsoft Windows XP unikl prostřednictvím fór 4chan a nyní už je dávno rozšířen po všech koutech Internetu a dá se stáhnout prostřednictvím torrentů i jinde. Je to ale opravdu ono?
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů