www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Patriot uvádí paměti Viper 4 Blackout až jako DDR4-4400

Patriot uvádí paměti Viper 4 Blackout až jako DDR4-4400
, , aktualita
Společnost Patriot uvádí na trh nové paměťové moduly Viper 4 Blackout. Jde o vysoce výkonné paměti, které nabízí vysoké frekvence až jako DDR4-4400. Zajímavostí je to, že tu není žádné RGB osvětlení, které je pro dnešní dobu typické.
K oblíbeným
reklama
Na trhu s paměťovými moduly se objevuje novinka od společnosti Patriot. Nesou název Viper 4 Blackout a jsou zajímavé tím, že neobsahují dnes tak módní RGB osvětlení. Chlazení vylepšuje hliníkový černě zbarvený heatspreader a mají 10vrstvé PCB. Mnohé potěší velmi vysokým výkonem, nabízí se totiž až jako DDR4-4400.
 
Patriot Viper 4 Blackout
 
V nabídce budou sety 2x8GB a základem jsou moduly DDR4-4133 s časováním CL18-22-22-42 při napětí 1,4 V. Cena byla stanovena na $119,99. O něco výkonnější moduly DDR4-4266 už potřebují napětí 1,45 V a dosahují CL18-26-26-46. Cena se navíc moc nezvýšila, činí $124,99. Vrcholem nabídky je DDR4-4400, ty mají napětí i časování shodné s verzemi DDR4-4266. Cena pak povyskočila na $129,99. Samozřejmostí je podpora XMP 2.0, záruka je doživotní. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TSMC výrazně navyšuje kapitálový rozpočet až na 28 mld. USD TSMC výrazně navyšuje kapitálový rozpočet až na 28 mld. USD
A okamžitě nás může napadnout, jak moc je toto rozhodnutí ovlivněno plány společnosti Intel outsourcovat výrobu svých čipů, o čemž se však stále ještě rozhoduje a těžit z toho může právě společnost TSMC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA se pochlubila novým RTX On trailerem na ruský Atomic Heart NVIDIA se pochlubila novým RTX On trailerem na ruský Atomic Heart
Dle krátké ukázky by se dalo mluvit o ruské verzi hry Control, neboť jde také o 3D FPS akci v uzavřených prostorách s notnou dávkou paranormality, hlavní hrdina je rovněž vládní agent a i zde půjde o hru, v níž se mají ukázat výhody ray tracingu a DLSS.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Japonské supravodivé adiabatické CPU vyzkoušeno na 2,5 GHz Japonské supravodivé adiabatické CPU vyzkoušeno na 2,5 GHz
Skupina výzkumníků z Národní univerzity v Jokohamě vyzkoušela v praxi supravodivý procesor nataktovaný na 2,5 GHz. Jedná se o CPU zvané MANA, aneb Monolithic Adiabatic iNtegration Architecture. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Měsíc by chtěli využít i astronomové a osadit jej teleskopy Měsíc by chtěli využít i astronomové a osadit jej teleskopy
Návrat na Měsíc dává velkou naději také astronomům, kteří jej vidí jako vhodnou základnu pro budoucí teleskopy. Možná že tak budeme v budoucnu mluvit nejen o vesmírných, ale také o měsíčních teleskopech a podobných zařízeních.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NASA: raketa SLS je po testu v pořádku, proč ale skončil předčasně? NASA: raketa SLS je po testu v pořádku, proč ale skončil předčasně?
Závěrečný test hlavního stupně rakety SLS v rámci série zvané Green Run proběhl na konci minulého týdne a měla představovat ideálně osmiminutový zážeh čtyř motorů RS-25. Test byl ale brzy zastaven a my jsme byli zvědaví na příčinu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek