pcmaker

| Svět mobilně
Registrace: 29.1.2004
Komentářů: 116, score 0.7 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 17 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 6 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 7.9.2019 s hodnocením +6:
Zaregistrovat se na Facebooku? Ani mne nehne. Pořídit si chytrý mobil? Ani náhodou. Používám bankovky a mince, chodím pěšky, třídím odpad, v sobotu umývám schody a zametám chodník. Jsem z jiného světa. Jsem svobodný.
Komentář z 26.3.2020 s hodnocením +3:
Zmatky tu byly, protože CPU Kaby Lake byly zpětně kompatibilní s čipsety pro Skylake. Ale protože na MB byly staré BIOSy, musel se nejprve vložit do MB nějaký Skylake, přepálit BIOS a teprve pak se tam mohl dát Kaby Lake.
Komentář z 27.2.2017 s hodnocením +3:
Mám ještě v živé paměti, jak museli distributoři odstranit CPU AMD z ceníků. Ale nešlo jen o AMD. Intel dokonce podmiňoval dodávky svých CPU i odebráním určitého množství svých základních desek. Je ale jasné, že pokud klesne prodej jeho CPU, klesnou i prodeje čipsetů, na kterých Intel také docela rýžuje. ☺

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 22.2.2019 s hodnocením -5:
Další ošizené SSD do hitparády disků ořezaných až na kost. Pak se všichni diví, proč jim lagujou hry, když mají přece SSD.
Komentář z 27.12.2019 s hodnocením -1:
Vidím to tak, že právníci AMD už si brousí šavle a jakmile tam bude něco, co jen vzdáleně připomíná technologie AMD, tak udeří. Akcie Intelu i AMD půjdou dolů a profitovat na tom bude, hádejte kdo. Možná je teď ten správný čas na nákup akcií.
Komentář z 19.1.2017 s hodnocením -1:
To mně přivádí na téměř kacířskou myšlenku. Z pohledu nemožnosti instalovat a spouštět ­(.exe­) nové programy i software je Windows XP v současnosti vlastně paradoxně nejbezpečnější OS ­(po linuxu­). ☺