reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pecky Logitech pro obchodní sféru

12.3.2012, Pavel Zubatý, aktualita
Pecky Logitech pro obchodní sféru
Společnost Logitech vydala nové sluchátka typu pecky, které byly navrženy pod značkou Optimized for Microsoft Lync. Přestože jde o pecky, nové Logitech BH320 USB Stereo Earbuds jsou určeny speciálně pro seriózní obchodní videokonference....
Společnost Logitech vydala nové sluchátka typu pecky, které byly navrženy pod značkou Optimized for Microsoft Lync. Přestože jde o pecky, nové Logitech BH320 USB Stereo Earbuds jsou určeny speciálně pro seriózní obchodní videokonference.

Společnost Logitech vydala nové sluchátka, které jsou byly navrženy specificky pro značku Optimized for Microsoft Lync (jenž zastřešuje produkty určené speciálně pro komunikační platformu Microsoft Lync). Při návrhu této periferie proto byl kladen důraz na použití v obchodní komunikaci. Logitech BH320 USB Stereo Earbuds se vyznačují nenápadným vzhledem i „kompletním“ vestavěným ovládáním.
Pro lepší kvalitu zvuku jsou pecky vybaveny parametrickou ekvalizací o pěti pásmech, která optimalizuje nejen výstup mikrofonu, ale i vstup sluchátek. To má ve výsledku nabudit dojem, že jsou obě komunikující osoby ve stejné místnosti. Dalším vylepšením je technologie odstranění echa, která zvyšuje srozumitelnost řeči uživatele pro osoby na druhé straně „drátu“.

Po stránce použitých materiálů na tom sluchátka údajně taky nejsou špatně. Klasický černý povrch doplňují části z broušeného hliníku a celková hmotnost je zanedbatelná. Logitech BH320 jsou vybaveny kabelem o délce 180 cm a snad jako každé pecky se vlezou do kapsy. Ovládání pak zahrnuje přidání a ubrání hlasitosti, vypnutí zvuku, zvednutí sluchátka, ukončení hovoru. Uživatel tak nemusí hledat příslušné tlačítka na klávesnici nebo obrazovce. Celá tato legrace je v USA k dostání za 79,99 dolarů (kolem 1500 korun).

Zdroj: HiTechReview
reklama
reklama