www.svethardware.cz
>
>
>
>

Pecky Logitech pro obchodní sféru

Pecky Logitech pro obchodní sféru
, , aktualita
Společnost Logitech vydala nové sluchátka typu pecky, které byly navrženy pod značkou Optimized for Microsoft Lync. Přestože jde o pecky, nové Logitech BH320 USB Stereo Earbuds jsou určeny speciálně pro seriózní obchodní videokonference....
K oblíbeným
reklama
Společnost Logitech vydala nové sluchátka typu pecky, které byly navrženy pod značkou Optimized for Microsoft Lync. Přestože jde o pecky, nové Logitech BH320 USB Stereo Earbuds jsou určeny speciálně pro seriózní obchodní videokonference.

Společnost Logitech vydala nové sluchátka, které jsou byly navrženy specificky pro značku Optimized for Microsoft Lync (jenž zastřešuje produkty určené speciálně pro komunikační platformu Microsoft Lync). Při návrhu této periferie proto byl kladen důraz na použití v obchodní komunikaci. Logitech BH320 USB Stereo Earbuds se vyznačují nenápadným vzhledem i „kompletním“ vestavěným ovládáním.
Pro lepší kvalitu zvuku jsou pecky vybaveny parametrickou ekvalizací o pěti pásmech, která optimalizuje nejen výstup mikrofonu, ale i vstup sluchátek. To má ve výsledku nabudit dojem, že jsou obě komunikující osoby ve stejné místnosti. Dalším vylepšením je technologie odstranění echa, která zvyšuje srozumitelnost řeči uživatele pro osoby na druhé straně „drátu“.

Po stránce použitých materiálů na tom sluchátka údajně taky nejsou špatně. Klasický černý povrch doplňují části z broušeného hliníku a celková hmotnost je zanedbatelná. Logitech BH320 jsou vybaveny kabelem o délce 180 cm a snad jako každé pecky se vlezou do kapsy. Ovládání pak zahrnuje přidání a ubrání hlasitosti, vypnutí zvuku, zvednutí sluchátka, ukončení hovoru. Uživatel tak nemusí hledat příslušné tlačítka na klávesnici nebo obrazovce. Celá tato legrace je v USA k dostání za 79,99 dolarů (kolem 1500 korun).

Zdroj: HiTechReview
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů