reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Peno11

Registrace: 26.6.2019
Komentářů: 88, score 0.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 3.9.2022 s hodnocením +8:
V USA dost operátorů nabízí na iPhony zvýhodnění, někdy hodně výrazná, takže pro Američany to není zase tak drahé a tedy prestižní, jako pro nás Evropany. A Američané ve většině případů kupují mobil výhradně přes operátory, takže co nenabízejí operátoři, to pro většinu Američanů neexistuje. S tím souvisí další věc, že americký trh není zdaleka tak přesycený, jako ten evropský. Spousta značek, které jsou u nás běžné, v USA nenajdete. To se týká zejména čínských značek. Z těch je v USA snad jen Lenovo a to ještě skrz Motorolu. A ostatně i Samsung v USA nabízí jen své nejvyšší modely. No a pak je tu také velké promo, které Apple má a to i v TV seriálech a filmech, kde Apple dost investuje do Product Placement, což si konkurenti příliš dovolit nemohou. A nakonec je tu v USA také podstatný fakt, že Apple je poslední čistě americký výrobce mobilů. A to je pro nacionalisticky zaměřené Američany také podstatné, co si budeme nalhávat. Že to dělají a tedy dovážejí, z Činy a Indie, jako všichni ostatní, je pro mnoho z nich nepodstatný detail. Bohužel.
Komentář z 30.10.2022 s hodnocením +5:
To, že je někdo prezident neznamená, že může říkat co se mu zlíbí. Kdyby byl Trump normální řadový uživatel, tak mu Twitter za ty jeho zvrácené názory zrušil účet už dávno. Ale jako prezidentovi mu holt Twitter toleroval věci, které by normálním lidem netoleroval a je poněkud smutné, že až výzva k převratu konečně přiměla Twitter k akci. Navíc, v té době už byl Trump odcházející prezident.
Ať se to komu líbí nebo ne, svoboda slova prostě musí mít své limity. Není možné, aby si každý říkal co se mu zlíbí. To by tu byla anarchie a to já tedy rozhodně nechci. Nějaký řád prostě existovat musí. Jinak tu brzy budeme mít beztrestné výzvy k vraždám každé jedné skupině, která někomu něčím vadí, třeba kuřákům, vegetariánům, nudistům a co já vím komu všemu mohou jaké skupiny vadit. Nebyly snad nedávné vraždy v Bratislavě dostatečným varováním? No, pro některé zjevně asi ne, což je smutné, že ani dva zmařené životy nedokážou některým lidem otevřít oči :­-(
Komentář z 13.10.2022 s hodnocením +4:
Zejména hráči pak kromě nových grafik čekají i na 3D cache procesory.
Prostě, teď není dobrý čas k upgradu. Kdo nemusí, ten počká, až po novém roce přijdou nové procesory a grafiky střední třídy. A kdo musí, tak možná pořád raději půjde do AM4, obzvlášť, pokud mu zatím stačí něco, jako 5600 a na novou platformu přejde až tak za rok, za dva, až bude lepší nabídka procesorů, desek i pamětí, klesnou ceny a vychytají se prvotní problémy.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 1.6.2022 s hodnocením -7:
AMD sice nakonec ustoupilo, ale až po tom, co si mnozí z těch, kteří chtěli upgradovat 3xx desky od AMD stejně pořídili nové desky, protože AMD tak dlouho jelo svou linii, že Zen 3 jen v posledních dvou generacích čipsetů, že lidi jim to uvěřili a pořídili nové desky. Znám ve svém okolí několik takových případů a ne všichni zůstali u AMD. Takže já bych jednání AMD rozhodně nenazval jako ­"nesrovnatelně lepší vztah k zákazníkům­", jak píše FerrariF50, ale naopak podrazem na zákazníka, jaký už dlouho nemá ve světě IT obdoby. Jako, to, že se oficiálně tvrdilo, že upgrade půjde a nakonec nešel jsme viděli už několikrát. Není to fér a neobhajuji to, ale fajn, stalo se. Nicméně tvrdit, že upgrade nejde a nepůjde, nutit zájemce o upgrade pořizovat novou desku a pak říct ­"no tak mi vám to dovolíme­" je už snad i na nějakou žalobu a dost se divím, že ještě žádná taková AMD na stole nepřistála.
Komentář z 21.10.2021 s hodnocením -5:
Já ty herní firmy prostě nechápu. Proč chtějí dělat porty na nové konzole, na kterých díky jejich nedostupnosti hraje tak promile hráčů, když jejich hra na starých konzolích a PC pořád stoprocentně nefunguje? Neudělali by líp, kdyby se zaměřili na to a nové konzole ignorovali, dokud nebude jejich penetrace mezi hráči dostatečná?
Komentář z 30.10.2022 s hodnocením -4:
Takže opravdu neumíte nic jiného, než urážet. Budiž vám přáno, končím debatu s vámi, toto opravdu nemám zapotřebí, zvlášť ne od člověka, který ani není schopen rozlišit činy naší současné a minulé vlády. Jen pro vaši informaci, tečku za Covidem dělala Babišova vláda. Naopak, ta naše současná vláda tuto směšnou Babišovu kampaň poslala tam, kam patřila od začátku, tedy ke všem čertům ;­-)