Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Petroman

Registrace: 9.9.2012
Komentářů: 119, score 0.1
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.10.2012 s hodnocením +3:
Jak já bych chtěl být placen Intelem :D
Komentář z 28.9.2012 s hodnocením +3:
Moje zkušenost: Kdo tvrdí, že slyší rozdíl u MP3 320 kb­/s, je buď batman nebo blázen. Nehledě na to, že ve svitu procesu záznamu samotného zvuku, jsou tohle totálně žabomyší války... Ale rozdíl na 192 kb­/s je slyšitelný. Pravděpodobně jste měl špatný výběr skladby. Asi se tam ořez neprojevil.
Komentář z 19.9.2012 s hodnocením +3:
Myslím, že zrovna včera jsem četl, jaké jsou podmínky ve Foxconnu při výrobě ajfouna 5. Myslím si, že všichni, kdo mají tento produkt, by si měli být vědomi toho, že vznikl za otrocké práce. Ponižování a vydírání lidských bytostí. Nejvíce mě pobavilo: ­"A jak jste vyřešili ty sebevraždy? ... Dali jsme do oken mříže.­"

Nejlepší by asi bývalo bylo, kdyby se tohle prohnalo EP a prostě se těmto výrobkům dal nesmazatelný flastr. Vzadu jablíčko a poznámka o těchto svinstvech. Pak by se to asi už tak nemachrovalo s novým ajfounem, samsungem, atd.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 10.9.2012 s hodnocením -8:
Já jsem tu dobu právě zažil. Taktování bylo něco, co se dá přirovnat k házení lovísků do herních automatů. Jo a taky tomu někdo říká sport. Na ČT24 běží takový pořad. Jmenuje se Retro. Jeden díl by mohl být o tom, jak si sociálně slabí Češi taktovaly procesory, aby jim stouplo ego, protože na nic jiného to nebylo. ­"Hej! Vyrobil jsem z procesoru za 5 tisíc procesor za 10 tisíc! A k čemu je to jako dobré?­"... A jen do mě! :D
Komentář z 2.8.2013 s hodnocením -2:
Já chtěl napsat něco podobného, akorát obecného. Že ty skříně jsou prostě ošklivé obecně. A kolko ludi, tolko chuti není třeba řešit. V segmentu hi­-fi audio je příkladů, jak dělat elegantní a funkční věci, dostatek. Tohle jsou jen totálně nevkusné krabice z tenkého plešíčku a ještě je funkcionalita na pováženou.
Komentář z 6.6.2013 s hodnocením -2:
Ve vašem úsudku je drobná chybička ­- Intel to má prostě pro většinu trhu lepší. AMD trh prostě neukecá s tím, že přeci k jejich procesoru si nemusíte kupovat GPU, když si chcete zahrát něco pro zábavu. Osobně jsem třeba s tím jejich APU doma spokojený, protože tam se to hodilo. Ale další takový stroj neplánuji. Budu kupovat tento rok 2 x Intel, protože prostě AMD APU nepotřebujeme.