www.svethardware.cz
>
>
>

Philips Moda 2: elegantní monitor s Bluetooth

Philips Moda 2: elegantní monitor s Bluetooth
, , aktualita
Monitors & Displays Czech Republic (MMD) uvádí na náš trh monitor Moda 2, který zaujme svou 27palcovou obrazovkou IPS, celkovým zpracováním v bílé barvě, ale také použitým rozhraním Bluetooth.
K oblíbeným
reklama
Philips Moda 2 má modelové označení Brilliance 275C5QHAW a na českém trhu již má být k dispozici za doporučenou cenu 7690 Kč, ale bez DPH a poplatků. Tento model nám tedy nabídne především bílé elegantní tělo, zabudované rozhraní Bluetooth a poměrně silné 7W reproduktory s Philips SRS WOW HD, ovšem především budeme sledovat jeho 27" obrazovku AH-IPS.

Z doprovodného obrázku je také zřejmé, že tu máme rozhraní MHL pro připojení a napájení mobilních zařízení. Rozhraní Bluetooth pak pomůže k bezdrátovému připojení periferií nebo streamování hudby i videí. Co se týče designu, pak ten umožní lépe provozovat vícemonitorovou sestavu, a to díky tenkým okrajům s tlouštkou jen 3,5 mm.

Ovšem na druhou stranu nám Moda 2 nabídne pouze rozlišení Full HD, přičemž jeho velikosti by slušelo alespoň 2560 x 1440.

Model Philips Moda 2
Typ LCD panelu, velikost AH-IPS, 27 palců / 68,6 cm
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178° / 178° (V), @ C/R > 10
Jas 250 cd/m2
Barvy 16,7 mil.
Konektivita Vstup signálu: VGA (Analog.), HDMI x 2, MHL-HDMI (digital, HDCP)
Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
Audio (In/Out): PC audio-in, sluchátka out
Audio Zabudované reproduktory: 7 Watt x 2
Bluetooth reproduktory
Stojan Náklon: -5/20°
Udržitelnost Životní prostředí a energie: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS
Recyklovatelný obalový materiál: 100 %
Neobsahuje rtuť ani olovo
Standardy Regulační opatření: BSMI, CCC, CE Mark, cETLus, FCC Class B, GOST, SASO, SEMKO, TCO 6.0, TUV/ISO9241-307, WEEE
Vzhled Přední kryt, zadní kryt, stojan: bílý
Povrchová úprava: lesklá

Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala