www.svethardware.cz
>
>
>

Philips nabízí další IPS monitor s technologií MHL

Philips nabízí další IPS monitor s technologií MHL
, , aktualita
Philips, respektive společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, uvádí na náš trh nový LCD monitor s obrazovkou typu eIPS, a to model Philips 237E4QHAD. Ten se může pochlubit také technologií Smart MHL (Mobile High Definition Link),...
K oblíbeným
reklama
Philips, respektive společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, uvádí na náš trh nový LCD monitor s obrazovkou typu eIPS, a to model Philips 237E4QHAD. Ten se může pochlubit také technologií Smart MHL (Mobile High Definition Link), čili možností přehrávání videí i ve Full HD a zobrazování třeba her z telefonů se systémem Android. Zároveň můžeme telefon přitom dobíjet, takže jde o spojení kabelem.

Philips 237E4QHAD je vybaven 23" obrazovkou s poměrem stran 16:9 a klasickým rozlišením Full HD. Philips také zde nabízí vlastní TrueVision pro vyladění obrazu, pak tu je SmartImage Lite upravující kontrast, saturaci a další parametry s ohledem na aktuálně zobrazovaný obsah.

Nakonec Philips slibuje stylový design, jako mají i ostatní monitory nové třídy E. Doporučená cena byla stanovena na 5000 Kč s daní.
  • Typ LCD panelu - eIPS LCD
  • Podsvícení - W-LED
  • Úhlopříčka - 23" (58,4 cm)
  • Optimální rozlišení - 1920 x 1080
  • Pozorovací úhly - 178° / 178°, @ C/R > 10
  • Formát obrazu - 16:9
  • Doba odezvy - 7 ms (grey to grey)
  • Jas - 250 nit
  • SmartContrast - 20 000 000 : 1
  • Konektivita - D-Sub, HDMI, MHL-HDMI

Zdroj: TZ Philips
reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD
Zakladatel Twitteru, Jack Dorsey, draží první tweet na světě z roku 2006. Nabízen je jako tzv. non-fungible token (NFT), což je koncept prodeje digitálních děl, který je v poslední době velmi populární.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu
Společnost ICON začala pro amerického developera 3Strands stavět domy pomocí 3D tisku. Ty by měly být bezpečnější, být odolnější vůči požáru a jiným přírodním živlům. Po Mexiku tak jde o druhý velký projekt.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře